PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680737}

Gunman: Odkupienie

The Gunman
5,8 11 631
ocen
5,8 10 1 11631
3,8 5
ocen krytyków
Gunman: Odkupienie
powrót do forum filmu Gunman: Odkupienie

...że Sean Penn do mnie przemówił w tej roli. Film mi się spodobał. Javier niestety powiela swoją rolę ze SKYFALL. Takie miałem skojarzenia widząc go na ekranie. Ogólnie jestem na TAK.

ocenił(a) film na 6
Luke_Plissken

Mnie też przekonał a Jawier to rzeczywiście kalka ze Skyfall....

ocenił(a) film na 6
Luke_Plissken

Dokładnie takie samo odczucie miałem patrząc na Bardema.

ocenił(a) film na 8
Luke_Plissken

Sean Penn zagrał rewelacyjnie.
nie ważne czy kalka czy nie kalka Javier zagrał bardzo ekspresyjnie i wprowadził pewne uczucie zaskoczenia.
Zaszkoczył mnie bowiem gość który jest prezesem czy kimś tam wysoko postawionym w jakiejś korporacji czy większej firmie, były najemnik bardzo dobrze wyszkolony, że jest taką miękką kluchą. Podobało mi się zę obojga łączy pewna przeszłość z które każdy zapamiętał i uzewnętrznił co innego. Ja pamietam javiera z kraju dla starych ludzi w którym grał kolesia bez jakiejkolwiek empatii więc jednak mnie trochę zaskoczył.

ocenił(a) film na 7
Luke_Plissken

Też potwierdzam, że film warty obejrzenia. Nie żałuję spędzonego czasu, co przy współczesnych produkcjach sensacyjnych już jest wielką zasługą. Film powiela wiele innych wcześniejszych motywów, ale cóż innego pozostało filmowcom, praktycznie wszystko już gdzieś było, a nie się drugi raz odkryć telefonu, żarówki, telefonu itp. ..

ocenił(a) film na 3
Luke_Plissken

nie potrafię zrozumieć co obaj ( Sean i Javier) robili w tym bardzo słabym i kompletnie niewiarygodnym filmie. Zapewne scenariusz na wstępnym etapie oferował ciekawsze widowisko. W każdym razie Bardema dało się jeszcze oglądać, ma zdecydowanie bogatszy arsenał środków wyrazu niż Sean "znowu bolą mnie hemoroidy" Penn. Scena w stodole z wymianą samochodów to istne kuriozum na poziomie rodzimego kina sensacyjnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones