film

Gwiazdkowa miłość

Christmas in Love
2018
1h 24m
5,3 853
oceny
5,3 10 1 853
Ellie pracuje w małej piekarni i pokazuje Nickowi, nowemu dyrektorowi, że za sukcesem tego biznesu stoją ludzie. Zaczyna coś czuć do Nicka i czuje się zdradzona, gdy ten wyjawia swoje plany automatyzacji piekarni. więcej mniej
Gwiazdkowa miłość zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Ellie Hartman (Brooke D'Orsay) jest ambitną dziewczyną pracującą w słynącej ze świątecznych wypieków piekarni w małym miasteczku. Pewnego dnia przyjeżdża do nich pochodzący z wielkiego miasta nowy szef Nick Carlingson (Daniel Lissing), który ma masę pomysłów, na to jak zmodernizować piekarnię. Początkowo sceptyczna Ellie próbuje pokazaćEllie Hartman (Brooke D'Orsay) jest ambitną dziewczyną pracującą w słynącej ze świątecznych wypieków piekarni w małym miasteczku. Pewnego dnia przyjeżdża do nich pochodzący z wielkiego miasta nowy szef Nick Carlingson (Daniel Lissing), który ma masę pomysłów, na to jak zmodernizować piekarnię. Początkowo sceptyczna Ellie próbuje pokazać nowemu przełożonemu, że to ludzie, nie maszyny, stoją za sukcesem tego biznesu. Marząca o własnym interesie dziewczyna niespodziewanie zaczyna zakochiwać się w Nicku. Pytanie jednak czy może mu zaufać?

studio
Hideaway Pictures
tytuł oryg.
Christmas in Love
inne tytuły
Countdown to Christmas USA
więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Można się oderwać

Szef bez serca

użytkownik usunięty

Ellie pokazuje Nickowi, nowemu dyrektorowi. Gdy ten prosi, żeby się zakryła, czuje się zdradzona, a Nick brutalnie wyjawia swoje plany automatyzacji piekarni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones