PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689943}

Gwiazdy w oczach

Starry Eyes
5,0 4 409
ocen
5,0 10 1 4409
6,5 6
ocen krytyków
Gwiazdy w oczach
powrót do forum filmu Gwiazdy w oczach
hans_83

Zgadzam się w 100%!
Jak to napisał Michael Roffman z TIME... "If David Lynch and David Cronenberg came together to craft a gory, psychological mindbender, it might be Starry Eyes.".
Wiadomo, że oni nie tworzą kina łatwego, lekkiego i przyjemnego, więc nie każdy może to docenić. No ale nic nie poradzimy, dla innych zostanie "Obecność", itp. ;)

martinos1985

Nie bardzo rozumiem. Film musi być łatwy, lekki i przyjemny by go doceniać i wysoko oceniać?

wiolcia0

Nie, ale jest wtedy łatwiejszy w odbiorze. Teraz rozumiesz?

martinos1985

Nie. Mówiłeś o docenianiu a nie o łatwiejszym odbiorze. Dla Ciebie to to samo?

wiolcia0

Truniej docenić, jeżeli film jest ciezki w odbiorze i nie rozumieniemy założeń.
Teraz już powinno być jasne...

martinos1985

Nijak ma się to do tego o co pytałam.. No ale cóż. Pozdrawiam

wiolcia0

Również pozdrawiam.

martinos1985

do której klasy chodzisz skoro uważasz ten film za trudny w odbiorze?

Andy_Meet

Do 1. Czytaj ze zrozumieniem.

ocenił(a) film na 8
wiolcia0

"Halo? Pogotowie? Proszę przyjechać, ktoś ma ból dupy.". Czego się chłopie/babo czepiasz? To jego ocena, nic Ci do tego.

mr_wall

A to moja opinia, nic Ci do tego ;)

ocenił(a) film na 8
wiolcia0

Boże zabierz ludziom internet... Widzę, że nie zrozumiałeś.

mr_wall

To wytłumacz skoro już się wtrącasz do rozmowy z przed półtora roku

ocenił(a) film na 8
wiolcia0

Żyj sobie ze "swoją opinią" (sic!).

mr_wall

Wtrącasz się a potem nie umiesz odpowiedzieć? Żałosne

ocenił(a) film na 8
wiolcia0

Nie, po prostu widzę, że konwersacja w tym miejscu nie jest wskazana, a jest to spowodowane tym, że i tak nie potrafisz pojąć prostych sformowań i stwierdzeń. xD Poza tym nie rozumiesz znaczenia "opinia" i, może Ci pomóc słownik znaczeń wyrazowych, przez to doszedłem do pointy tej wymiany wiadomości (szybciej niż myślałem): nie ma co sobie strzępić języka.

mr_wall

Po pierwsze miało być "ocena" w odpowiedzi na Twoje słowa, ale oczywiście rozumiem, że miałeś problem żeby to wyłapać. Niestety ta nieszczęsna "opinia" tak zawładnęła Twoim umysłem, że już nie jesteś w stanie skupić się na innym temacie, współczuję

hans_83

Dokładnie.Po raz kolejny ocena na tej stronie ma się nijak do rzeczywistości.Nie twierdzę, że każdy ma popadać w zachwyt, ale 5*???Bez przesady.

użytkownik usunięty
CHDZ

Dobry film, polecam!

ocenił(a) film na 10
CHDZ

Horrory z reguły są zaniżane. Trzeba brać poprawkę.

ocenił(a) film na 5
siwy

Za spartoloną końcówkę niestety na więcej jak 5 nie zasłużył. A mógł być hit.

ocenił(a) film na 6
hans_83

Ten film coś ma w sobie takiego, moim zdaniem całkiem niezła produkcja. To co jest warte uwagi to to budowanie napięcia, fabuły, ta muzyka w tle. Niby gniot, a wyszło bardzo spoko :D Daje 6 :D

hans_83

Ten film kojarzy mi się z głośnym ostatnim czasie iluminati ''oświeceni''.Pakt i takie tam........

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones