PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671049}

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Star Wars: The Last Jedi
6,8 149 732
oceny
6,8 10 1 149732
6,8 45
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Mace Windu

ocenił(a) film na 5

Samuel L Jackson wypowiedział sie ostatnio ze jego postac Mace'a Windu wcale nie zginęła po tym jak został wyrzucony przez okno w III części, myślicie ze jest szansa żeby pojawił sie w 8 części ?

Ludacris

Serio? Przecież on tam emerytem będzie :D

Ale jak dla mnie nic mi nie stoi na przeszkodzi żeby się mogł pojawić.

ocenił(a) film na 5
LordVader345

http://moviepilot.com/posts/3874532?utm_source=fb-channel-superheroes&utm_medium =facebook&utm_campaign=if-these-star-wars-characters-can-survive-horrible-deaths -mace-windu-can-too

Ludacris

Przecież on w Zemście Sithów był już sędziwym mistrzem!
A pomiędzy Zemstą Sithów a Przebudzeniem Mocy minęło co najmniej 50 lat!

ocenił(a) film na 5
cloe4

Hah to spójrz na Imperatora który był ze 3x starszy od niego :D Przecież to jest sci fi wiek tu nie ma za bardzo znaczenia :)

ocenił(a) film na 5
Ludacris

ja tam bym chciał zobaczyć jeszcze fioletowy miecz Mace'a Windu :) i ogólnie Samuela L Jacksona.

Ludacris

Chyba do niego nie wrócą, zresztą Disney w momencie tworzenia nowej trylogii stara się unikać nawiązywania do Prequeli i w ogóle Starej Republiki. TFA pokazało dobitnie, że liczy się tylko nostalgia starych fanów wychowanych na epizodach 4-6, którym epizody 1-3 nie przypadły do gustu. Albo też jest drugie wytłumaczenie: Disneyowi brakuje pomysłów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones