PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671049}

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Star Wars: The Last Jedi
6,8 149 732
oceny
6,8 10 1 149732
6,8 45
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Czy ktoś cos słyszal kiedy ma sie pojawic Trailer SW VIII ?? Mam nadzieje ,ze bedzie to przed samym seansem Rogue One :) wiem ,ze za rok bedzie premiera ale moze juz cos nam pokaza ;)

ocenił(a) film na 7
Scorpio244

Nie ma raczej na to szans, najwcześniej w kwietniu przed Guardians of the Galaxy Vol. 2 zobaczymy pewnie pierwszy teaser, a trailera spodziewałbym się najwcześniej przy okazji Star Wars Celebration, czyli chyba lipiec/sierpień.

użytkownik usunięty
Yoschan

http://www.cinemablend.com/news/1590370/will-there-be-a-star-wars-8-trailer-atta ched-to-rogue-one albo do Pięknej i Bestii :)

ogólnie w przyszłym roku jest dużo okazji na wypuszczenie trailera/teasera też

Piękna i Bestia - marzec 2017
Strażnicy Galaktyki vol 2 - kwiecień 2017
Star Wars celebration - kwiecień 2017
Piraci z karaibów - maj 2017
Spiderman Homecoming - lipiec 2017
Comic Con - lipiec 2017
Disney Expo - sierpień 2017
Thor Ragnarok - listopad 2017 ale tu pewnie już 3 trailer

nie mniej są to premiery/wydarzenia disneya (poza wielką Imprezą Comic Con w lipcu) więc okazji jest wiele... do RO chociaż było info że ma być w grudniu teaser nie ma się co nastawiać. To przyćmi premierę RO a na to nie pozwolą. Twórcy będą chcieli by fani szli ze względu na Vadera i hype na niego a nie ze względu na teaser ep. VIII

swoją drogą twórcy ep. VIII mówili że promo będzie wyglądało inaczej niż ep. VII będą mniej wyjawiać będą uważać też na to co dają więc nie zdziwię się jeśli nawet pierwszy trailer pojawi się dopiero na disney expo. A ja jestem za. Nie chcę żeby była powtórka jak z BvS

użytkownik usunięty
Scorpio244

trailer prawdopodobnie do Pięknej i Bestii w marcu

http://www.cinemablend.com/news/1590370/will-there-be-a-star-wars-8-trailer-atta ched-to-rogue-one

aczkolwiek jak wyżej

może to być na Star Wars celebration w kwietniu
GOTG 2
a pełny trailer na disney expo

Scorpio244

Na wiosnę 2017 i jest to potwierdzone.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones