PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=156195}

Sea Wolves

Hai Lang
6,9 15
ocen
6,9 10 1 15

Hai Lang
powrót do forum filmu Hai Lang

Do obejrzenia z yt

ocenił(a) film na 8

http://www.youtube.com/watch?v=D4cS8GoarNE

ocenił(a) film na 8
malysz369

Można pobrać z napisami PL z mojego cho.mika

ocenił(a) film na 9
malysz369

Wielkie dzięki za możliwość pobrania tego i wielu innych filmów z twojego cho.mika :)
Cała ta seria bardzo mi się podobała i ją gorąco polecam ;)

fredaser

Zgadzam się z przedmówcami, fanom kina HK i Cynthii Khan jak najbardziej należy polecić tą serię, jednak ta część jest według mnie najsłabsza. Wszyscy jakoś tako bezpłciowo wypadli. Bardzo mało walk z Cynthią, dodatkowo jej dochodzenie było strasznie nieudolne, sprawiała wrażenie wręcz amatorki w tym co robi, a widziałem ją już w wielu innych filmach, gdzie potrafiła lepiej zagrać i było więcej walk z nią. Z Simonem różnie bywa, raz zagra dobrze, raz mocno przeciętnie i tak było właśnie tutaj. Lepsze sceny walki były z tym przypakowanym Garym. Wydaję mi się, że to winna tego, że prawie w każdej części In The Line of Duty jest inny reżyser, dlatego jedna część jest dobra, inna gorsza. Mi najbardziej przypadła do gustu część czwarta i szósta. Ta jakoś była mało ciekawa dla mnie, ale dobrze obejrzeć wszystkie części.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones