PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31404}

Haker

5,3 26 687
ocen
5,3 10 1 26687
3,6 5
ocen krytyków
Haker
powrót do forum filmu Haker

Jestem zdumiony, że ten film ma taką niską ocenę. Jest wiele śmiesznych momentów, dość ciekawa fabuła, Wilczak rozbraja każdym swoim wejściem no i Linda fajną rolę zagrał.

Minusem może być końcowa scena i ogólnie zakończenie, ale film naprawdę bardzo przyjemny.

ocenił(a) film na 10
forzamilan1

Film też mi się bardzo podoba jest taki inny fabuła świetna i w ogóle te wzmianki o Matrixie i Powrocie do przyszłości super

Gienek16

Pewnie część w ogóle nic z niego nie zrozumiała. Tylko po co w takim razie oglądają film pt. "Haker"?

ocenił(a) film na 10
PiotrekDG

Taki rewelacyjny film a tu tak słaba ocena... . i ta Kasia Smutniak ;)))

ocenił(a) film na 4
PiotrekDG

Według Ciebie jak film mi się nie podobał, to znaczy, że go nie zrozumiałem? Fajnie.

pablo1503

Chyba jest wręcz przeciwnie. Nisko go oceniają osoby, które rozumiały o czym mówią bohaterowie. Pozostałym osobom się podobał, bo nie wiedziały, że bohaterowie majaczą. Emacsem przez Sendmail.

ocenił(a) film na 8
Cropeck

Ja doskonale wiem o czym mówili bohaterowie, a film bardzo mi się podoba.

ocenił(a) film na 7
Artanis

Film super (obiecalem sobie, ze jak zdam mature, to go znowu obejrze ;)) jednak teksty typu "zresetuj sie turbo" mogli sobie darowac!

Itats

Osoby którym to ścierwo się podobało po prostu nie mają żadnego gustu. Rozumiem że można lubić złe albo beznadziejne filmy, ale to?

ocenił(a) film na 8
kicunio

Jak widać - bywają i tacy. :-)

ocenił(a) film na 6
Cropeck

Wg. mnie chodzi o zrozumienie artystycznej wizji twórcy.
Logiczne jest, iż nikt nie tworzy złych filmów
(tylko ma różne wizje "dobra", rożne idee, przesłania).

Np. ten kto lubi ostrą kuchnie, określi nie ostrą potrawę jako złą
(i odwrotnie, ten kto nie lubi ostrej, jako dobrą).

Z kinem jest jak z wierszem lub muzyką klasyczną.
Trzeba mieć pewną wrażliwość na temat, umiejętność ZROZUMIENIA
(czyli odczytania dzieła, wpisując się w jego przesłanie -a raczej każde jakieś ma).

Tak więc jeśli nie zrozumie się idei, nie załapie tematu (nie poczuje pozytywnych emocji)
film będzie nie zrozumiały, obcy i nużący.

To tak jak z ludźmi -ktoś o jednej i tej samej osobie powie że jest fascynująca,
a ktoś inny, że jest nie ciekawa -bo jej nie zrozumie właśnie.

ocenił(a) film na 6
zjonizowany

Dodam, że próba uniwersalizowania dobra i zła jest utopią (błędami w filozofii, wynikającymi z sekciarskiego wychowania, na którym jest oparta cała chrześcijańska cywilizacja. Teraz kościół przybrał rolę świętoszka, a dał się poznać jako wilk -siejąc przez długi czas terror i spustoszenie, paląc grabiąc niszcząc alternatywną literaturę. To w istocie duchowy totalitaryzm -podbój o zniewolenie na wielką skalę. Narodów min. o o wile wiele bogatszych tradycjach, zaawansowanych w wiedzę ezoteryczną, min. szamańskich -na wschodzie). W brew pozorom, nasza współczesna kultura, sposób myślenia ma swe źródło w doktrynie średniowiecza i biorąc pod uwagę zaawansowaną wiedzę, jest to nadal średniowiecze w zakresie umiejętności myślenia, wnioskowania, znajomości podświadomości i uniwersalnych praw.. /które kościół od dawna zwalcza jak nie wiem co.. kiedyś rozwijanie się w tej wiedzy było karane wyklęciem i stosem, a dziś jest przemilczane i co najmniej wyszydzane -o ile jeszcze ktoś nabiera się na straszenie demonologią.

Sorry, że tak się rozpisałem, ale żyjemy w (jak dla mnie) celowo utrzymywanym zaścianku. Tak aby nie umieć posługiwać się logiką i kategoriami prawdy (nurzając w wielkim chaosie i konfliktując ciągle, zamiast pożytecznie rozwijać, myśleć niezależnie -wierzymy w jedną prawdę, w podany schemat i staramy się innym go narzucać). Tym czasem wszystko jest względne.. /relatywizm jako alternatywny sposób dedukcji, rozwiązuje problemy/

ocenił(a) film na 5
zjonizowany

"Wierzymy w jedną prawdę"... prawda nie jest istotą WIARY tylko WIEDZY, źle to napisałeś. Stąd spytam Cię czy znasz prawa natury?

ocenił(a) film na 6
pablo1503

TAK (bo jak to można wyjaśnić inaczej:)

ocenił(a) film na 2
Gienek16

wow, wzmianki o matrixie i powrocie do przyszłości, cza dać filmowi 10

ocenił(a) film na 8
forzamilan1

dlatego też nie ma co się sugerować ocenami filmwebu

ocenił(a) film na 4
forzamilan1

Film jest słaby 1/10 gdyby nie KASIA SMUTNIAK

ocenił(a) film na 3
Blayt90

e nieee.... aż tak źle nie było - z czystym sumieniem dałem aż 3/10. drętwe teksty które pisały osoby nie znające się na komputerach (a co dopiero o hakowaniu)... film dla naiwnych ówczesnych licealistów... i to takich z max drugiej klasy

forzamilan1

No dobra, trzeba przyznać że aktorstwo w tym filmie to totalna dykta, ale ten film ma w sobie coś że chce się do niego wracać. Fajny soundtrack i jedna z lepszych scen otwierających (mówie o napisach początkowych) fajnie zrobione i dobrze wkomponowane w sceny.... Może i głupota, ale mnie sie podoba.

ocenił(a) film na 5
mocherman

Dokładnie, podobna sytuacja jest z "Młodymi wilkami" - taka sama tandeta pod względem aktorskim, a jednak ma w sobie coś, przez co chętnie się do niego wraca. W Hakerze soundtrack jest naprawdę niezły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones