PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659260}

Halo 4: Naprzód do świtu

Halo 4: Forward Unto Dawn
6,0 7 509
ocen
6,0 10 1 7509
Halo 4: Naprzód do świtu
powrót do forum filmu Halo 4: Naprzód do świtu

Dałem 8

ocenił(a) film na 8

Mi się podobał. Polecam

ocenił(a) film na 8
Dagonacik

Zgadzam się z osobą powyżej, film jest naprawdę dobry - w filmie nie chodzi wyłącznie o pokazanie efektów specjalnych (chodź ich nie brakuje) - do niego trzeba po prostu troszkę dorosnąć. Na minus można zaliczyć tylko i wyłącznie jego długość - godzina dłużej i byłby doskonały.

ocenił(a) film na 6
marcin_gudyka

przez godzinę nudził ,a jak już zaczeło coś się dziać to zaraz był koniec.

ocenił(a) film na 8
kazik06_87_2

Nudził? Jeśli ktoś liczył na bezsensowną strzelaninę non stop i akcję to się przeliczyć może. Bo tak jak napisał "marcin_gudyka" mamy to dopiero pod koniec filmu. Film ma trochę większe przesłanie. I również się zgadzam, że mógłby być dłuższy. Nie zapomnijmy o dobrej obsadzie .. Szefa gra "mały" Daniel Cudmore. Polecam

ocenił(a) film na 6
Dagonacik

film jest słaby po prostu .nie chodzi mi o to,aby była ciągła akcja ale powinien wciągać .tego nie było

ocenił(a) film na 10
kazik06_87_2

Tutaj jest tylko pokazanie początku wojny ludzkości z Covenant więc wiadomo że nie będzie pełnej nawalanki jak w filmie "Raid" tylko w stylu "Full Metal Jacket".

ocenił(a) film na 8
Dagonacik

napisalem o tym we wczeniejszym poscie. film zdecydowanie dla milosników gry Halo. inaczej bedzie niezrozumialy a tym samym glupi. Pierwotnie zrobiony jako internetowe epizody reklamujace najnowsza czesc Halo4.

ocenił(a) film na 2
KubaAndrzej

Nie zgadzam się. Po poznaniu gry film się robi jeszcze głupszy.

ocenił(a) film na 7
Dagonacik

wczoraj oglądałem. naprawdę dobry. trochę za dużo tego szkolenia na początku bo aż 54m. mogli akcję trochę przyspieszyć.
ale master chief nadrabia :P
brak tylko grund'ów - jakoś tak nazwa, tych małych knypków ;)
szkoda jeszcze że wrogów czasami z daleka pokazywano, że nie było można powiedzieć takich starć twarzą w twarz, no ale hunterzy pod koniec nadrobili straty ;)
ale i tak daleko mu do tego : http://youtu.be/q-MhVhcUf_M

ocenił(a) film na 2
settokaiba

Grunt- Unggoy





Miszczu

ocenił(a) film na 2
Dagonacik

Dałem 2. Po tym rzygałem. Odradzam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones