PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714149}

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Solo: A Star Wars Story
6,7 77 955
ocen
6,7 10 1 77955
6,1 36
ocen krytyków
Han Solo: Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Aktor

ocenił(a) film na 6

Szukałem długo i znalazłem w końcu jedynego aktora który może zagrać Hana Solo, innej opcji nie widzę, albo ten koleś albo będzie dno, wodorosty i dwa metry mułu. Co myślicie o tym kandydacie?

http://www.filmweb.pl/person/Harrison.Ford

ocenił(a) film na 5
Gokussb

Powiem tak. Wstępnie jak Machu_filmweb napisał ten post, przy założeniu tematu, sformułował to tak, że faktycznie wygląda to źle.

Ale... Dalej przeczytałem i on po prostu stwierdził, że jemu nie za bardzo przypadł do gustu sam pomysł i wolałby coś innego. Nie napisał (jeszcze wtedy, bo teraz widzę, że oceniony ma na 3, do czego ma prawo), że film jest do niczego.

"co do młodego nie przeczę że źle gra"

Tutaj mu chodziło właśnie o to, że nie neguje całkowicie Aldena, tylko bardziej nie odpowiada mu idea powstania tego filmu.

"Tu sie wszystko zaczęło , tam masz w jednym z postów napisane JEGO gdzie oceniał ten film nawet gdy to go nieobchodzi "

Nie mam teraz za bardzo czasu, żeby to wszystko tak dokładniej przeglądać, potem spojrzę.

ocenił(a) film na 10
Rivaine

Ok to jeżeli czas znajdziesz pózniej , to zobacz przebieg gadki z nim w jego temacie aż do ósmej strony . Z Machu filmweb problem polega na tym że on skreślił ten film na samym starcie ,nim sie ukazał w światłach dziennych . Jakby tego nie zrobił byłby ok ale uczynił to pierwsze

ocenił(a) film na 5
Gokussb

Szczerze mówiąc, to właśnie dalej bym musiał poczytać, żeby dokładniej wiedzieć, o co chodzi. Bo niektóre jego wypowiedzi w zasadzie dwuznacznie wyglądają. Po samym początku powiedziałbym, że wszystko jest w porządku. Jeżeli dalej jednak jest tak jak piszesz, że ocenił film (nie sam pomysł, a film), no to wiesz już, jakie mam zdanie na ten temat. Ja nie przeglądałem całego tematu jeszcze, tylko wcześniej widziałem jakieś urywki (ciężko było to przeoczyć, jak pisaliście na całą stronę).

A, i jeszcze coś, co mi się rzuciło w oczy

Machu_filmweb - jak już komuś zarzucasz, żeby się nauczył pisać, to najpierw też zwróć uwagę na swoje posty, bo momentami ciężko się to czyta, bez żadnej interpunkcji ani niczego. Tak dla jasności. No i - ja nie muszę nikogo słuchać, ja po prostu obserwuję. Każdy ma jakieś swoje racje (patrz - post wyżej).

ocenił(a) film na 10
Rivaine

ok to jak będziesz mógł to zobacz na temat Machu filmweb który ci dałem ,i zobacz przebieg gadki

ocenił(a) film na 5
Gokussb

Proponowałbym wam się po prostu dostosować do tego co napisałem dzisiaj na samym początku - żeby nie tworzył się bajzel. Żadnych przepychanek czy też usiłowań przekonania jaki ten film jest zły / dobry i będzie wszystko ok.

ocenił(a) film na 10
Rivaine

Ja zamierzam sie dostosować do tego co napisałeś , ale co uczyni Machu filmweb NIE WIEM tego . Znając go jak będzie zalogowany będzie ci usilnie próbował wmówić ,że ze mną jest problem a on pisze z sensem .

ocenił(a) film na 10
Rivaine

Jak podejrzewałem on próbuje ci wmówić że ze mną jest problem , i twierdzi że on z sensem pisze . Swymi oczami dostrzega w mych postach bzdury których tak naprawde nie ma , tylko do niego to nic nie dociera .

ocenił(a) film na 10
Rivaine

co sądzisz o samym filmie Han solo gwiezdne wojny historie ??

ocenił(a) film na 10
Rivaine

Ale jedno ci przyznam że w odróżnieniu od Machu filmweb dobrze mi sie z tobą gada .

Moja zaciekła obrona filmu o solo wynika stąd że TFA i TLJ mnie mocno rozczarowało . I dla mnie film o solo sprawia że te części są zaorane i sie chowają .

To ci powinno wiele wyjaśnić .

ocenił(a) film na 1
Rivaine

Co do znaków interpunkcyjnych przyznam że jestem leniwy i nie chce mi się ich klikać na telefonie rozumiem ze ich brak może przeszkadzać w czytaniu ale przekaz jest zrozumiały

ocenił(a) film na 10
Rivaine

'' Nic nie zmienisz, ''
Moim zamiarem NIE jest nic zmieniać , tak jak twierdzi Machu filmweb .

''A i jak ktoś ci będzie na siłę narzekał odnośnie filmu, tak dla zasady - nie odpisuj najlepiej.''
OK tak zamierzam robić od teraz

ocenił(a) film na 1
Rivaine

Do póki będzie mnie wymieniał w rozmowach i pisał bzdury na temat mojej opini będę mu odpisywał do wszystkich wypisuje zobacz co ten napisał albo ten albo tamta szuka osób które się zgodzą z jego opinią i zamiast w takiej sytuacji pisać sobie z ta osobą nadaję na innych i przekręca ich słowa masz przykład na twojej osobie przyznałeś mu rację w jakimś wątku od razu poczuł że ktoś stoji za nim i wtedy zobacz co ten tamta napisali co byś do niego nie napisał on zawsze robi pisze to samo

ocenił(a) film na 5
Machu_filmweb

Ja to wiem i widziałem, że wskazywał także innych, dlatego mu wyjaśniłem we wcześniejszym poście, że lepiej tego zaprzestac, bo to do niczego nie prowadzi. Także tak w sto procent też racji nie przyznałem nikomu, a zwróciłem uwagę wam obydwu. Lepiej skończyć tego typu widowiska po prostu. Chyba że chcecie dalej się bezsensownie spierać, ale czy jest sens? Nie sadze.

ocenił(a) film na 1
Rivaine

Masz rację ale irytujące jest to jego (widziałeś tego typka machu filmweb)

ocenił(a) film na 1
Rivaine

Dam sobie spokój z nim wiem że nie powinienem z nim wdawać się w pyskówki spróbuje

ocenił(a) film na 1
Rivaine

Olewać

ocenił(a) film na 10
Rivaine

Co tym filmie o solo sądzisz ??

ocenił(a) film na 5
Gokussb

Tak w skrócie - uważam, że nie jest źle, ale do perfekcji trochę brakuje, w mojej opinii mogłoby być jeszcze lepiej. Rogue One trochę bardziej mi się podobał.

ocenił(a) film na 10
Rivaine

Cóż dla mnie jest owile lepiej zrobione niż TFA i TLJ

ocenił(a) film na 10
Rivaine

i jak sam sie przekonałeś chyba wedle logiki Machu filmweb ja mam schizofrenie

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Ty ją masz na 100%

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Tylko dlatego że nie chce przyjąć negatywnej opinii do tego filmu ?? Jak tak to zdecydowanie tobie jest pasowane , schizofrenia a nie mi . Po za tobą na tym forum nikt tak nie uważa ,że mi coś jest . Okże sie jak sie wypowie Rivaine

Ty ją masz w 700 %

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Na to nie licz że zamilknę tylko dlatego że TY tak chcesz .

I jeżeli moje posty wyglądają na głupie to ' Po co do mnie na nowo piszesz ?? . Każdy kto zajrzy w tematy o filmu o solo CIEBIE bardziej skrytykuje a nie mnie . TY a nie ja wylewałeś swe żale na długo przed premierą filmu ...

I minimalne są szanse że jak będziesz na moje posty reagował że , KTOKOLWIEK ci uwierzy z forum .

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Ciebie już tuzin ludzi na tym forum gasiło na argumenty więc dalej udawaj mądrego którym nie jesteś

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

''Ciebie już tuzin ludzi na tym forum gasiło na argumenty ''
WCALE tak nie było . Z niczego sobie masz te przepuszczania że tuzin ludzi z tego forum mnie gasiło .

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

''Gosciu tobie może się podobać film rozumie to ale ty nie przyjmujesz krytki inynych ludzi liczy sie tylko to że tobie sie on podoba a każdy który ma inna opinie i podaje ci argumenty po których jest negatywnie nastawiony do produkcji jest przez ciebie atakowany więc schizofreniku ''

Jeśli na serio tak uważasz to uważaj by pod drzwi twego domu , by nie zjawiła sie karetka która zawiezie cie do psychiatryka .

''zamilcz już weź leki ''
Z takimi tekstami to wyskakuje sie do kogoś kogo sie z REALA zna z nie przez INTERNET .
''obejrzyj swoje ulubione muminki i w końcu przestań skarżyć się że ktoś śmiał powiedzieć że solo to według niego nie potrzebne nić nie wnoszące kino dla nie wymagającego odbiorcy które według ciebie sięgnęło szczyt kinomatografi i każdy który z tym się nie zgodzi jak to mowisz wylewa swój płacz na ten film ''

Jesteś tylko nic nie wartym zwykłym użytkownikiem tego portalu jak każdy prócz Goku i Nevariusa i grupki którzy nie chcą sie udzielać . , i NIE MASZ wpływu najmniejszego kto co pisze .

TO TY masz w z głową źle skoro cie boli że negatywne opinie do filmu Hana solo NIE SĄ przyjmowane .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Jakby było prawdą co bredzisz to prócz ciebie by kilka osób by reagowało na moje posty . PO ZA TOBĄ nikt na moje posty NIE REAGUJE , więc swoje wyssane z niczego wywody zatrzymaj dla siebie .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Machu_filmweb

na Facebooku nie masz wogóle dobrej opinii , uważają cie za idiote i kretyna w jednym

ocenił(a) film na 1
Inkerlandus

Gokusiu, masz problem bo ja Facebook nie posiadam, więc o czym ty do mnie piszesz.

Machu_filmweb

jest tam kilka osobników z twoim imieniem i nazwiskiem , więc pewnie jeden z nich to ty .

ocenił(a) film na 1
Inkerlandus

To powiec jak mam na imię ,bo jestem ciekawy co wymyslisz.

Machu_filmweb

najlepiej będzie jeśli sam na Facebook wejdziesz zakładając konto i wpiszesz Mariusz March i ci wyskoczy .

Machu_filmweb

masz napisane na profilu
Mariusz Mach

ocenił(a) film na 1
Inkerlandus

Szukaj dalej, bo nie mam Facebooka. Ps ale jak miałem to czytałem o tobie że na odlotach.pl swój pierwszy raz chciałeś sprzedać. Ale nikt nie chciał kupić

Machu_filmweb

nic kompletnie takiego nie chciałem wogóle sprzedawać to po pierwsze .

a po drugie nawet jeśli tobie i wttwfilm a także rivaine i samemu Jędrasikowi , wydaje sie że w moich postach są głupoty , na tyle że trzeba położyć temu kres , to nie znaczy że jest tak na serio .

Pamiętajcie że kij ma dwa końce jeden koniec , tego kija oznacza wasze przekonanie . Drugi koniec tego kija jest użyty przeciw wam , spowodowaliście że niegdyś tętniący życiem portal fw porostu umarł

ocenił(a) film na 5
Inkerlandus

I dlaczego piszesz do machu? Gubisz się juz. Sam zaczynasz, a potem się dziwisz, że ci może odpisac. Poza tym, znowu zmyślasz. Bierzesz te historie może z własnego doswiadczenia, co? I przylepiasz komuś łatkę idioty. Naprawdę żenada.

Dla mnie to to już jest totalną głupotą. W jednym poście skarzysz się na niego, ale zaraz i tak do niego piszesz, myśląc chyba że ktoś się przejmie w ogole tym co wypisujesz.

W twoich postach naprawdę nie ma nic sensownego, dlatego nawet administracja reaguje.

Rivaine

''I dlaczego piszesz do machu?''
To jest forum publicznie , i tak to nie działa jeśli dany użytkownik sobie tego nie życzy .

''Sam zaczynasz, a potem się dziwisz, że ci może odpisac. Poza tym, znowu zmyślasz. Bierzesz te historie może z własnego doswiadczenia, co? I przylepiasz komuś łatkę idioty. Naprawdę żenada. ''

Nie jesteśmy w szkole \uczelni by sie bawić w tego typu rzeczy .

''W twoich postach naprawdę nie ma nic sensownego, dlatego nawet administracja reaguje. ''
Nie chodzi o uważane przez ciebie brak sensu w moich postach , co skłania adminów do reakcji . Admini patrzą na to ze swojej perspektywy w stylu

Trolowanie i zaczepki

ocenił(a) film na 5
Inkerlandus

Naprawdę, żałosne. Owszem, to forum publiczne, tylko nie skarż się potem, że ktoś ci coś odpisał, bo prawda jest taka, że to ty rozpoczynasz wszystko ;) I potem tłumaczysz się w żenujący sposób.

No i dobrze, że reagują na twoją osobę.

skalp_el

Machną klona i będzie gitara :-)

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

Doskonały wybór! 100% Han Solo ;-)

ocenił(a) film na 6
ewej

Dzięki długo szukałem.

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

Wydaje mi się, że ten gościu też byłby dobry, tylko brodę zgolić i gitara! https://pl.pinterest.com/pin/242420392413582515/

ocenił(a) film na 10
ewej

logiki Disneya zrozumieć sie nie da . Zatrudnili już aktora który według nich będzie dobry i nie zaważają na krytykę fanów . Jakby dla Disneya krytyka fanów była istotna [ a tak nie jest ] , to nie planowali by wogóle tego filmu .

Gokussb

Istotne są zyski.

ocenił(a) film na 10
TomaszO1983

fakt tylko to sie liczy w dzisiejszych czasach

TomaszO1983

uważaj na tutejsze trolle począwszy od autora tematu machufilmweb i Rivaine

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

A nie wiozłeś pod uwagę że Ford jest za stary by ponownie zagrać Hana Solo ??????

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones