PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714149}

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Solo: A Star Wars Story
6,7 77 951
ocen
6,7 10 1 77951
6,1 35
ocen krytyków
Han Solo: Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Po zakończeniu filmu miałem ogromną chęć bić brawo, ale trochę się krepowalem. Na szczęście nie byłem jedyny i ludzie zaczęli bić brawo w sumie równocześnie. Super film. Nie jestem fanem Gwiezdnych Wojen, ale ten film jest genialny. Trudno było przewidzieć co się wydarzy oprócz tego, że Solo i Chubaka przeżyją, ale bardzo miło mnie zaskoczył. Polecam 9/10.

Over_Poznan

Bicie braw to dobry pomysł dla tego filmu, z mojej strony pojawiła się na koniec seansu łezka wzruszenia że wspaniały utracony klimat z imperium kontratakuje i powrotu jedi powrócił. Ostatnie chyba 5 epizodów universum to same porażki gdzie moża licytować się wielkością żenady. Han Solo bije na głowę te ostatnie produkcje, brawo tak trzymać.

Over_Poznan

Kapitalny film. Reakcja zrozumiała i słuszna.

Over_Poznan

Tak panie troll... i tak się wzruszyłeś, że po 2 latach "działalności" na filmwebie akurat tu założyłeś pierwszy temat... ile płacą za takie "szczere opinie"?

Over_Poznan

Kto to jest Chubaka?

ocenił(a) film na 10
Over_Poznan

Ja miałem podobne wrażenie jak ty

ocenił(a) film na 4
Over_Poznan

Hahaha a ta widownia składała się z młodych Alebertów Einsteinnów. zarzutka słabej jakości

ocenił(a) film na 10
Dapeter

Tobie poprostu jest trudno do uwierzenia , że ten film ma swych zwolenników .

ocenił(a) film na 10
Over_Poznan

ten film już na dvd wyszedł ja kupiłem . A ty ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones