PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714149}

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Solo: A Star Wars Story
6,7 78 068
ocen
6,7 10 1 78068
6,1 37
ocen krytyków
Han Solo: Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Po zwiastunie widać o ile ten film wypaczy postać Hana Solo.
Po pierwsze aktor bez charyzmy, którego max umiejętności aktorskich to wypowiadanie słów do kamery.
Po drugie - fatalna interpretacja postaci. Od kiedy to Han chciał zostać najlepszym pilotem galaktyki, co podniosłym tonem wypowiada w zwiastunie?

Han Solo był przemytnikiem, szulerem, oszustem i to jeszcze bez honoru (to w końcu on strzelił pierwszy), a tymczasem próbują nam zaserwować Hana - honorowego bohatera, który od zawsze chciał zostać najlepszym pilotem galaktyki i wszystkim pewnie pomagał bezinteresownie. To będzie złe.

ocenił(a) film na 10
darek_sith

I stwierdzasz to odrazu po obejrzeniu zwiastunu ? lol . Ten twój temat to tylko śmieć , raczej będzie to drugi udany film zaraz po łotr 1 . Poszperaj net i przekonasz sie że fani z ulgą odetchnęli , widząc ten zwiastun .

Będzie to udany film który sprawi że TFA i TLJ będą zaorane ,i będą mogły sie schować . Naprawde nie ogarniam ludzi którzy już ten film krytykują mimo że premiery nie ma .

ocenił(a) film na 6
Gokussb

Aha, czyli w zwiastunie Han Solo nie mówi, że pragnął zostać "the best pilot of galaxy"? Nie ma podniosłych mów w stylu "Tylko ja wiem, kim tak naprawdę chcesz zostać?"

Do przeczytania po 25 maja. Zachowam ten temat i zobaczysz, że się nie myliłem.

ocenił(a) film na 10
darek_sith

A co ci przeszkadza w tych słowach ? Nie licz na to że po obejrzeniu tego filmu ,który według ciebie będzie zły przyznam ci racje .

Czekam na ten film i z radością udam sie na to do kina .

ocenił(a) film na 10
darek_sith

Jeżeli sie spodziewasz że ja po obejrzeniu ,tego filmu wyjdę z kina zażenowany i niezadowolony to sie ROZCZARUJESZ .

ocenił(a) film na 10
darek_sith

No i co ty na to ? Ford był jednak angażowany w roli mentora tego młodego aktora

ocenił(a) film na 10
darek_sith

srogo sie mylisz jeśli myślisz że podzielę twoją logikę

ocenił(a) film na 10
darek_sith

zobacz tego linka
https://www.spidersweb.pl/rozrywka/2018/02/08/han-solo-gwiezdne-wojny-historie-h arrison-ford/

ocenił(a) film na 6
Gokussb

To zwykła zagrywka Disneya po wielu negatywnych reakcjach na zwiastun. Te peany wychodzą od producentki i reżysera więc co niby Twoim zdaniem mają mówić? Że Ford mówił, że scenariusz jest do bani? Sam Harrison jak na razie się nie wypowiedział co do tego, że był "konsultantem" przy tym filmie. A nawet jeśli się wypowie to pewnie neutralnie żeby nie szkodzić marce w której sam brał udział (tak samo jak Lucas nie krytykuje nowej trylogii, bo umowa z Disneyem zabrania mu hejtu).

Jestem w stanie uwierzyć że spotkali się przed kręceniem zdjęć żeby sobie pogadać o roli, bo to nic nadzwyczajnego, ale Ford nie miał żadnego realnego wpływu na scenariusz, albo sposób gry nowego Solo. Niektórym aktorom nie pomogły być konsultacje z samym Stanisławskim aby nauczyć się grać.

ocenił(a) film na 10
darek_sith

Skoro patrzysz na to w czarnych kolorach to najlepiej NIE idź na ten film . Zle zrozumiałeś info zawarte w linku , a domiar złego tak wierzysz w swe przekonanie jakby były prawdziwe .A tak WCALE nie jest , tu wreszcie będzie coś NOWEGO .

ocenił(a) film na 10
darek_sith

''Że Ford mówił, że scenariusz jest do bani? ''

Nie .

''Te peany wychodzą od producentki i reżysera więc co niby Twoim zdaniem mają mówić? ''
Przeczytaj uważniej info z tego linka

''To zwykła zagrywka Disneya po wielu negatywnych reakcjach na zwiastun ''

I gdzie ty masz te wiele negatywnych opinii na zwiastun tego filmu ??

ocenił(a) film na 10
darek_sith

I możesz sie zdziwić ale ; Ja sobie kogoś innego w roli Hana Solo sobie wyobrażam , i widziałem starsze części sw . Odnośnie twarzy forda ; nie przywykłem do niej na tyle by lamentować że nikt go nie zastąpi . I na serio to pisze a nie w żartach

użytkownik usunięty
darek_sith

A tu Ronny'emu udało się przemycić Papę Lucasa na plan (¬‿¬)
http://collider.com/han-solo-movie-george-lucas-star-wars-story/#ron-howard
Zatem istnieje szansa, że Han będzie chociaż w 1/200 Hanem. A do kina i tak nie warto.

ocenił(a) film na 10

Jeżeli to prawda to film będzie bardzo ciekawy

użytkownik usunięty
Gokussb

Bez przesady, George tam tylko postał 5 godzin popatrzeć, to żadne wielkie wpływy. Jedna scena nie zamieni tego filmu w Gwiezdne Wojny - Iana w Hana, tak jak ostatnie 10 minut Łotra 1 (mimo że względnie logiczny fan-service) nie zamazało śladów generycznego kotleta.

ocenił(a) film na 10

Skąd wiesz że miał Gregory tylko 5 godzin ?? Ja czekam na ten film bardzo , i nie ma możliwości bym był hejterem tego filmu był .

użytkownik usunięty
Gokussb

Kennedy mówi o tym w artykule.

ocenił(a) film na 10

nawet jeżeli miał tylko lucas 5 godzin to i tak dużo jest . Powinni dać lusasowi więcej do zrealizowania przy tym filmie .

Po rozczarowującym TFA i tlj z radością obejrzę Han Solo gwiezdne wojny historie

użytkownik usunięty
Gokussb

Nie jego scenariusz :P

ocenił(a) film na 10

aha ale

według tego info lucas jest autorem pomysłu
https://www.google.pl/search?q=Han+Solo%3A+Gwiezdne+wojny+-+historie&rlz=1C1 AVUA_enPL764PL764&oq=h&aqs=chrome.2.69i60l2j69i59j69i60l3.2053j0j7&s ourceid=chrome&ie=UTF-8 .

Po rozczarowującym TFA i tlj z radością ten film obejrzę

użytkownik usunięty
Gokussb

W innych źródłach nic o tym nie ma. Wiadomo, że biorą od Lucasa (podobnie z konceptami do TFA i TLJ), skoro jednym z celów tego filmu jest eksploatacja jego pomysłów i postaci ustanowionych w Oryginalnej Trylogii.

ocenił(a) film na 10

Najgorsze w dziejach sw to będzie sw9 w reżyserii jjabramsa .I obawiam sie najgorszego po tym jak nakręcił Nowa Nadzieja 2 .0 . I dla mnie abrams to partacz

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Po co trollu wypowiadasz się o filmie którego nie widziałeś hipokryto !!!!!!

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

dowód masz w mym profilu że oglądałem TFA to raz a dwa tyczy sie to też ciebie ,gdyż tak krytykujesz han solo gwiezdne wojny historie .

I to już mój ostatni post do ciebie

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Ale po co wypowiadasz sie o 9 która jeszcze nie powstała ty możesz powtarzam jesteś fipokrytą zabraniają komuś coś co.samemu się robi

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Nie zamierzam z tobą pisać już

bywaj

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Bo nie masz co odpowiedzieć

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

z tobą dyskusja jest bezcelowa i tyle . Nikt z tobą gadać na tym forum nie chce , i nie chce byś już do mnie pisał .

bywaj i nie pozdrawiam .

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Zarzucając komuś coś co się samemu robi kim się jest ? Goku hipokryta taki nick powinieneś mieć !!!!

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Śmieszny gościu z ciebie jak tego nie rozumiesz to bez kitu masz schizofrenia!!!!! Nara gostku

ocenił(a) film na 10

wujek Gogole prawde ci powie

darek_sith

Wybacz ale twoja logika dla mnie jest co najmniej dziwna - To że chce zostać najlepszym pilotem w galaktyce wcale mnie nie dziwi, ponieważ wątpię aby bez tej umiejętności został później najlepszym przemytnikiem .

ocenił(a) film na 10
buterfly

tu sie z tobą zgodze w 100 % . Ale na czarno widzów jak autor tematu nic sie nie poradzi , myśli że podzielę jego logikę . Lecz srogo sie myli

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Nowa ofiara waszego fantyzmu

Machu_filmweb

A konkretnie to o co ci teraz chodzi ;)

ocenił(a) film na 10
buterfly

To dobre pytanie . Szkoda że nie chce sobie odpuścić w końcu pisania swego płaczu na ten film . myśli że jego odczucia mają wielkie znaczenie . A zrozumieć nie chce najwidoczniej że nikogo to nie obchodzi a nawet Disneya

ocenił(a) film na 10
buterfly

on jest chory psychicznie . Powinno sie go umieścić w w psychiatryku i tam powinien być jego dom , tam by był jak u siebie . Mógłby w kółko lamentować na jeden temat i miałby towarzyszy

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Gokussb

pisałem o tobie i wyłącznie a nie o sobie . Tylko ty i NIKT prócz ciebie na ten film masowo na ten film sie nie żali . Ty masz źle z głową a nie ja

ocenił(a) film na 1
Gokussb

To jest historia twojego życia dla tego zazdrościsz solo ps. Oni tam dają wam dostęp do neta

ocenił(a) film na 10
Gokussb

co ty wogóle bredzisz ??? Niech dotrze do twego łba że ; Nikogo nie obchodzi twój lament na ten film . Nawet Disney ma twój lament totalnie gdzieś .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Gokussb

Ewidentnie TY I tylko ty masz ze sobą problem . Ty weź tabletkę , i nic ci do tego kiedy spać ide . Naprawdę ci sie wydaje że możesz do woli wylewać żale z powodu tego filmu ??

ocenił(a) film na 1
Gokussb

No tak ty nie spisz i potem bzdury wypisujesz !!! Weź tabletkę !!!

ocenił(a) film na 10
Gokussb

Każdy twój post to ewidentna bzdura , taka że aż nikomu nie chce sie komentować twych wypocin . Nic z tego co wypisujesz nie ma sensu prawdy . Naprawdę sądzisz że możesz do woli wylewać żale na ten film ?? Jak tak to lekarz u ciebie mile widziany umów wizytę

ocenił(a) film na 10
Gokussb

Jak byś był normalny to dałbyś sobie wogóle spokój z tym filmem , co sie zbliża . Nikogo nie obchodzi twój żal a nawet Disneya

ocenił(a) film na 10
buterfly

zobacz co on nawpisywał można oszaleć

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Ty już i tak jesteś szalony

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

ty weś tabletke na uspokojenie

ocenił(a) film na 1
Machu_filmweb

Solo był łotrem robił wszystko.dla kasy nie był zły ale też nie był dobry był po środku co do tego że chciał zostać najlepszymi pilotem w galaktyce to niczego złego w tym.nie widzę bo był b.dobry pilotem rebeli

Machu_filmweb

Jak sam zauważyłeś nie ma w tym złego - Wiec twój cały temat jest kompletnie zbędny :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones