PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714149}

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Solo: A Star Wars Story
6,7 78 149
ocen
6,7 10 1 78149
6,1 37
ocen krytyków
Han Solo: Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Po zwiastunie widać o ile ten film wypaczy postać Hana Solo.
Po pierwsze aktor bez charyzmy, którego max umiejętności aktorskich to wypowiadanie słów do kamery.
Po drugie - fatalna interpretacja postaci. Od kiedy to Han chciał zostać najlepszym pilotem galaktyki, co podniosłym tonem wypowiada w zwiastunie?

Han Solo był przemytnikiem, szulerem, oszustem i to jeszcze bez honoru (to w końcu on strzelił pierwszy), a tymczasem próbują nam zaserwować Hana - honorowego bohatera, który od zawsze chciał zostać najlepszym pilotem galaktyki i wszystkim pewnie pomagał bezinteresownie. To będzie złe.

ocenił(a) film na 1
buterfly

Nie ja tylko napisałem do komentarza autora że nie przeszkadza mi to że chciał być najlepszym pilotem w galaktyce bo był b.dobrym pilotem co do drugiego punktu to zgadzam się z nim

Machu_filmweb

Co do drugie punktu - Przecież jest to historia młodego Hansa Solo, wiec wiadomo że nie pokażą go już jako doświadczonego pilota :)

ocenił(a) film na 1
buterfly

Nie o to chodzi. Tylko o to że han był osobą złożoną nie do końca dobry i nie do końca zły i niech takim zostnie

Machu_filmweb

Ze zwiastuna też nie wywnioskowałem żeby chciano go zmieniać - No ale cóż widocznie inny zwiastun widziałem ;)

ocenił(a) film na 1
buterfly

Autor posta ma takie obawy a znając Disneya nigdy nie mów nigdy zgadzam się z nim co do charakteru hana był łotrem

ocenił(a) film na 1
Machu_filmweb

I z tym że źle dobrali aktora

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

co ty usilnie próbujesz dowieść że według ciebie źle aktor jest dobrany ??? . Niech dotrze do twego łba że ; Nikogo to nie obchodzi . To że tobie ten aktor nie pasuje nie znaczy że jest tak naprawde

ocenił(a) film na 10
buterfly

dla tego typa jedyna prawdziwa historia młodego hana solo to tylko starsza trylogia sw . I nie chce za cholerę zrozumieć że jego lament nic nie znaczy

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Jeszcze nie śpisz? tabletka jeszcze nie zadziałała?

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Nic ci do tego kiedy spać ide , i nie tobie o tym decydować czy tabletki są mi potrzebne .

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Myślałem że w wariatkowie gasza prąd o tej porze!!!! Widoczne masz zapasowe źródło zasilania

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

A może ty przebywasz w wariatkowie ??

Twój lament na ten film nie ma wogóle nic do rzeczy . Tylko że do ciebie to nie dociera . Mieszkam sobie w jednym z mieszkań w wawie

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Na forum tlj ktoś zachwala abramsa i 9 część idź go trollować

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

ciebie trzeba pilnować a nie tego kogoś co wychwala abramsa na forum tlj . I jedynym kto trolluje jesteś tylko i wyłącznie ty i tylko ty .

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Już klawiaturę grzej trollu abramsa

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Ty jesteś trollem i tylko ty . Na ciebie zgłoszenia idą

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Po co do mnie piszesz skoro cie wkurzam jak przestaję to czytam potem że tęsknisz

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Aby do twego łba dotarło że twój płacz nic nie znaczy na ten film . Jakby to dotarło do ciebie , nie było by wogóle tego szumu który robisz .

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Tak jak twój płacz też nic nie znaczy

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

a niby gdzie ty mój płacz dostrzegasz ??


Zakodowałeś sobie w głowie

1 źle dobrany aktor na główną role
2 kiepskie podejście twórców do filmu .
3 nic ciekawego nie wniesie do sw ten film
4 sądzisz że każdy krytykuje ten film . A tak Wcale nie jest

ocenił(a) film na 1
Gokussb

I za co ja mam bana dostać za to że ty się ze mną nie zgadzasz i masz znajomości w serwisie nie bądź śmieszny

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

o tym za co bana dostaniesz decyduje nie ja a administracja tego portalu

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Czekam na tego bana od twoich znajomych

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Zakodowałeś sobie w głowie odnośnie filmu o solo

1 źle dobrany aktor na główną role
2 kiepskie podejście twórców do filmu .
3 nic ciekawego nie wniesie do sw ten film
4 sądzisz że każdy krytykuje ten film . A tak Wcale nie jest

Nie są to Żadne argumenty , tylko głupoty istne .

ocenił(a) film na 10
Gokussb

tylko sie ośmieszasz pisząc swe posty . Weś lepiej skończ wogóle pisać

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Poraz pierwszy gdy zobaczyłem zdjęcie aktora mającego grać solo wiedziałem że mi.nie pasuje Do tej roli!!! po tym co robi dysney z nową trylogia śmiem przypuszczać że fabuła będzie słaba co potwierdza trailer!!! Może z innym aktorem było by inaczej ? Te miny.którymi próbuje naśladować forda brak słów !!!! Robisz to samo co ja tylko piszesz swoje obawy na temat 9 części mówisz.ze.jest.dla ciebie stracona ? Więc co.się czepiasz mnie nie ten aktor z innym.pewnie bym się tak nie rzucał

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Uspokoisz ty sie w końcu ?? To że tobie nie pasuje ten aktor nie znaczy nic !!!!!!! Od kiedy twe posty opanowały forum jest źle i to bardzo . Nie pisze masowo oburzeń na sw9 jak ty na film o solo .

ocenił(a) film na 1
Gokussb

No tak bo kłóci sie to z waszym.zdaniem.

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Masz tu kolegów co ci przytakują!!! ja ci.nie będę !!!weź jeszcze zbierz 10 i.tak zdania.nie zmienię!!!!

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Twe zdanie nic wogóle nie znaczy . Nikogo nie obchodzi twe płacze na tym forum

ocenił(a) film na 9
Machu_filmweb

Nie trzeba tu bana, wystarczy usunąć twoje posty i forum odzyska blask i chwałę, zachowujesz się jak dziecko

ocenił(a) film na 1
Nevarius

Ktoś Cię o zadanie pytał mam ci przeczytać twoje słowa o mnie na innym.forum gdzie radzisz swojemu koledze goku żeby mnie zgłosił bo macie wtyki śmieszny jesteś czekam na tego waszego.bana

ocenił(a) film na 9
Machu_filmweb

Widzę, że tobie trzeba wytłumaczyć co oznacza w ogóle termin "forum"

ocenił(a) film na 1
Nevarius

Widzę że wam trzeba wytłumaczyć co oznacza różnica zdań

ocenił(a) film na 9
Machu_filmweb

https://pl.wikipedia.org/wiki/Forum_dyskusyjne

Przeczytaj, dostosuj się, wróć mądrzejszy

ocenił(a) film na 1
Nevarius

Proszę Cię nie rozmieszaj mnie i ty jak chcesz tworzyć sobie fora gdzie ludzie zgadzają się z sobą w 100 % to załóż sobie własny portal i.pisz sam ze sobą

ocenił(a) film na 9
Machu_filmweb

Czyli nie wyciągnąłeś esencji mądrości, którą próbuję Ci w tym linku wpoić ... jakoś się Tobie nie dziwie

Szukaj dalej, co jakiś czas będę sprawdzał forum czy rozumiesz swoją sytuację.

ocenił(a) film na 1
Nevarius

To już banem mnie uciszyć z kolegami nie chcesz

ocenił(a) film na 9
Machu_filmweb

A po co? Skoro w ten sposób każdy kto tu wejdzie zobaczy twój iloraz inteligencji? De facto - robisz z siebie pośmiewisko, myślę, że to lepsza kara niż jakieś tam zablokowanie posta przez moderacje

ocenił(a) film na 10
Nevarius

brawo w 100 %

ocenił(a) film na 1
Nevarius

Haha razem myślicie co w komentarzach pisać

ocenił(a) film na 10
Nevarius

sam teraz dostrzegasz jaki to ciężki typ , opanował to forum . I sądzi że jego żale na ten film są słuszne w 100 %

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Pozdrowienia z Gdańska tu jest hotel srebrzysko mają dla ciebie pokój

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Nie dzięki

ocenił(a) film na 10
buterfly

jak zauważyłeś autor tematu i ten drugi , już sobie w czarnych barwach sobie ten cudny film sobie wyobrażają . Szkoda tylko że ten drugi nie chce dać sobie spokoju z tym filmem i odpuścić pisania swego płaczu .

ocenił(a) film na 10
darek_sith

Dla mnie też twa logika odnośnie tego filmu ,jest co najmniej dziwna .

ocenił(a) film na 10
darek_sith

Błędem Disneya tworząc sw to TFA i TLJ

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones