PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714149}

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Solo: A Star Wars Story
6,7 78 101
ocen
6,7 10 1 78101
6,1 37
ocen krytyków
Han Solo: Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Tfa i TLJ zaorane !!!

ocenił(a) film na 10

Witam . Jestem świeżo po seansie i serdecznie polecam każdemu kto zawiódł sie TFA i tlj by obejrzał ten film . Moje nadzieje do tego filmu zostały spełnione !!!! . Wspaniały klimat i akcja oraz świetna gra aktorska . Alden Ehrenreich podołał w głównej roli . Dajcie szanse temu filmowi a przekonacie sie ,że warto . Zaskoczyło mnie że pojawił sie Darth Maul .

Mój apel do Disneya ; Zacznijcie robić solowe przygody bohaterów ,po Hanie Solo zamiast kolejnych części sw po sw9 .

Zapraszam do podzielenia sie opiniami do tego filmu .

ocenił(a) film na 10
Nevarius

kupisz ten film na dvd jak wyjdzie ?? Ja tak

ocenił(a) film na 10
Nevarius

ja zamierzam na dvd kupić . A ty ?

Gokussb

Ja czekam na blu-ray, najlepiej jakby wydali płytą z dodatkowym materiałem typu usunięte sceny albo dokument(y) z kręcenia.

ocenił(a) film na 10
olka0207

cóż ja czekam na dvd by ten film kupić , przyzwyczaiłem sie do dvd i nie chce sie na blu ray przerzucać .

Gokussb

Co kto lubi :) Ponoć będzie pod koniec września :)

ocenił(a) film na 10
olka0207

to sie zobaczy

ocenił(a) film na 8
olka0207

Blu ray oczywiście że lepsze

ocenił(a) film na 9
Gokussb

Otóż to. Spin - offy okazały się całkiem niezłe. Wszyscy chyba liczymy na film o Starej Republice, być może o starożytnych Sithach. Kolejne części nie mają sensu, gdyż zupełnie zaburzą oś fabularną. Jak ktoś kiedyś gdzieś napisał, Star Wars to historia upadku i odkupienia Anakina Skywalkera, a 6 filmów tworzyło można rzec kinową "Równowagę Mocy". Kolejne pełnoprawne części nie mają sensu, a za 20 lat wszyscy wyśmieją Gwiezdne Wojny za powtarzalność i brak smaku. Zanim jeszcze poznałem sagę SW, dziwiły mnie stosy książek piętrzących się na półkach fanów. Dzisiaj czas do nich sięgnąć i kręcić spin - offy, zamiast części. Dla dobra własnego i ogółu. Niech Moc będzie z wami.

ocenił(a) film na 10
Cesarz_OLX

Fajnie że sie tym zgadzasz . Tylko nie wiem czy Disney pójdzie tą drogą w sensie by zrobić film o starej Republice czy o starożytnych sithach . I ponoć ma być kolejny film z młodym hanem solo w roli głównej .

Niech moc będzie z tobą

ocenił(a) film na 10
Cesarz_OLX

Ten film wg mnie jest lekarstwem na TFA i TLJ

ocenił(a) film na 8
Gokussb

Jeśli jest aż tak dobry to sequele faktycznie mogą się schować. W sumie TFA 6/10

TLJ to film średni... Czyżby spin offy były nadzieją dla SW

ocenił(a) film na 10
Gokussb

Zgadzam się, film świetny. Od TLJ o niebo lepszy. Jeśli zaś chodzi o TFA to moim zdaniem tylko trochę lepszy ;).

ocenił(a) film na 10
Andrzejcoolziomek

No ok rozumiem że tobie TFA może sie podobać , jednak mi nie pasuje . I ciesze sie że odnośnie tlj sie zgadzasz , jednak dla mnie film o solo sprawia ze tfa i tlj zaorane .

ocenił(a) film na 10
Gokussb

Ja tam rozumiem zaś, że Ty nie lubisz TFA, ale chyba ocena 1/10 jest trochę za niska. :)

ocenił(a) film na 10
Andrzejcoolziomek

1\10 dla TFA to i tak odpowiednio niżej sie nie da

ocenił(a) film na 10
Andrzejcoolziomek

jaka powinna być tu niższa ocena niż 1\10 dla TFA ??

ocenił(a) film na 10
Gokussb

Chyba trochę przesadzasz.

ocenił(a) film na 10
Andrzejcoolziomek

czemu tak uważasz ??

ocenił(a) film na 10
Andrzejcoolziomek

retoryczne to pytanie było

ocenił(a) film na 8
Andrzejcoolziomek

TFA jest niezłym filmem, nie ma nic do zaoferowania widzowi...

ocenił(a) film na 8
Gokussb

Wybieram się chyba jutro na ten film, obym się nie zawiódł

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones