PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501824}
7,6 1 361
ocen
7,6 10 1 1361
Hanazakari no Kimitachi e Special
powrót do forum filmu Hanazakari no Kimitachi e Special

SPOJLERY

użytkownik usunięty

moje ulubione momenty z Hana Kimi Special:
- Nakatsu i jego zapędy detektywistyczne
- Nakatsu i jego pamiętna piosenka wykonana w serialu na stole, a w specialu zaśpiewana w troszkę innych okolicznościach (a nie będę zdradzać)
- doktor wyganiający pewną "muchę" ze swojego gabinetu
- zwariowany mecz piłki nożnej (choć zwykle nie oglądam, to ten obejrzałam z przyjemnością) i pomniejszone bramki
- Sano nuci w myślach Love me tender love me sweet, a potem dodaje "Am I an idiot or something?"
- wybory najgorętszego ucznia i (nie)spodziewany zwycięzca
- Nakatsu i UFO ^_^
- Ikemen Boogie

Taak dokładnie ;D
Szczególnie kiedy Sano śpiewał "Love me tender" - boskie xD
I te "I love... hamburgers" ;D
Albo Julia w łóżku u Nakatsu ^^
Albo zakochany Kagurazaka ;P

ocenił(a) film na 10
Kaisha

Aha, racja. ^.^ Serce w lunchu.
Albo jak Julia udawała dziewczynę Mizuki."Jesteś zazdrosny?" .. "Ten ręcznik jest mój." .. "Ta woda też jest moja."
Julia to w ogóle niezła była. To przywaliła komuś, to wymuszała zeznania na Sano.
Albo jak dla tego psa żony szukali.
No i sztuczne oddychanie <33. Pocałunek potrafi sprawić, że ludzie zaczynają szaleć. To było fajne jak odkrył, że jest zakochany. "Love me tender" xd
Dziwne było, że co jakiś czas zmieniali kolory włosów i fryzury.

ocenił(a) film na 10
Kaisha

Ja śmiałam się jak głupia przy tej scenie jak Julia była w łóżku Nakatsu, hahaha. To było boskie jak wszyscy się tak zlecieli do tego pokoju.

ocenił(a) film na 1

Bardzo słaby - okropny, okropny! ()*()

ocenił(a) film na 8
illapa86

ja się jedynie załamałam brakiem wielkiego, kończącego serial pocałunku prawdziwej miłości, no jak widać nie ma tak dobrze. : ]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones