PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615978}

Hanezu

Hanezu no tsuki
6,1 176
ocen
6,1 10 1 176
6,5 2
oceny krytyków
Hanezu
powrót do forum filmu Hanezu

uwaga spojlery!!!
super ujęcia natury, bardzo ładne okolice, jak dokument o życiu codziennym tych ludzi,


ale













nie wszystko dla mnie było jasne, kim był dla głównej bohaterki mężczyzna, z którym mieszkała? myślałam że bratem, ale na koniec teoria poległa...sama bohaterka jakaś taka niezadowolona z niczego, co chciała osiągnąć tym wyznaniem, że dziecka już nie ma? takie to trochę niespójne (dla mnie), samobójstwo tego, z którym mieszkała bohaterka - z jakiego powodu? a tekst o wykopaliskach na końcu jakoś nijak ma się do treści filmu, tak jak powiedzenie: co ma piernik do wiatraka? może tylko ja nie kumam całego przekazu, ale ciekawie się oglądało

ocenił(a) film na 6
krasula_1

Był jej mężem,stąd gdy dowiedział się o tym,że żona jest w ciąży,nie mogąc znieść hańby popełnił samobójstwo.Ale kim był ten mężczyzna - żołnierz?Rzeżbiarz-kochanek,cierpiał gdy dowiedział się,że kochanka usunęła ciążę/wiedział,że to jego?/ale prawdopodobnie ona tak powiedziała by go dotknąć,zerwać z nim?Mówi mężowi o ciąży przed drzwiami łazienki,gdy mąż już popełnił samobojstwo-więc dlaczego?
Niemniej rzeczywiście film plastycznie doskonały

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones