1 godz. 51 min.
6,4 47 714
ocen
6,4 10 47714
13 784
chce zobaczyć
7,2 9
ocen krytyków
{"rate":7.2222223,"count":9}
{"type":"film","id":558083,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Hanna-2011-558083/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Hanna
 • neron4 ocenił(a) ten film na: 6

  Bardzo dziwny film. Na pewno zmarnowany scenariusz. Mnie osobiści drażni jeden fakt a mianowicie, Hanna to maszynka do zabijania ze specjalni zmodyfikowanym DNA. Potrafiła zabić dwóch komandosów w ciasnej chatce , potrafiła wybrnąć z beznadziejnej sytuacji gdy była przesłuchiwana. A przez pół filmu ucieka przed trzema osiłkami i ciapowatej babie. Powinna sobie poradzić z nimi jedną ręką z zamkniętymi oczami . Nieprawdaż ?

 • Andreas0701 ocenił(a) ten film na: 3

  neron4 Absolutnie TAK. I potem tylko ucieka i ocieka. "Ojciec" z resztą też. Po jaką cholerę tyle lat się dusili gdzieś w lesie? Po to żeby potem pobiegać sobie gdzieś po ulicach Berlina chyba.
  W ogóle kupy się nie trzyma.

 • baxinski ocenił(a) ten film na: 8

  neron4 "Powinna"? Przecież to jest film i to na dodatek rozrywkowy, a nie dokument czy reportaż. Kino to jedna wielka bajka więc nie przesadzajmy z realizmem. Poza tym scenariusz jest błyskotliwy i daleko mu do "zmarnowania".

 • Wydmin ocenił(a) ten film na: 9

  baxinski Otóż to, a element baśniowości w tym filmie jest istotny. Film bardzo udany, potrafiący pokazać świat i postacie drugoplanowe barwnie, tak, że się je zapamiętuje.

 • neron4 Niestety muszę się zgodzić druga połowa filmu robi z tej maszynki zwierzę do upolowania. Mam nadzieję że serial powstały na tej podstawie będzie o niebo lepiej dopracowany

 • astat_2 ocenił(a) ten film na: 5

  neron4 Może jej moc słabła im bardziej zbliżała się do Polski?

 • astat_2 Tak. Jej moc malała w miarę zbliżania się do wraku poloneza.

 • concertorganist ocenił(a) ten film na: 5

  astat_2 Ta bestyja z Polski właśnie pochodziła, ale tak już ta Ojczyzna na nas wpływa - te trujące wyziewy nadwiślańskie sprawiają, że, ilekroć ktoś tu wraca, to staje się wrakiem samego siebie, choćby za granicą odnosił same sukcesy.