PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=474465}

Hannah Montana. Film

Hannah Montana: The Movie
5,5 34 531
ocen
5,5 10 1 34531
2,2 6
ocen krytyków
Hannah Montana. Film
powrót do forum filmu Hannah Montana. Film

Ten film jest przeznaczony tylko dla niewyżytych nastolatek, które nie mają życia. Innym zdrowym na umyśle ludziom, radzę trzymać się od tego z daleka.

użytkownik usunięty
Zenek_11

potwierdzam

Zenek_11

Oglądałeś?

ocenił(a) film na 1
Zenek_11

To raczej film dla dziewczynek które się z tym utożsamiają i takie moherowe ścierwa wpływają na ich światopogląd.
Argumentem za tym jest to że jak ktoś się zapyta sześcioletniej dziewczynki kim by chciała zostać to odpowiadają że chcą być Hanną Montaną bowiem jest piękna i bogata.

Marik1234

Czy to wiesz czym sie różnia mohery od pokemonów?

ocenił(a) film na 1
amary

Te określenia łączy to że są fanatykami

Marik1234

Jak dla mnie to żadne połączenie, i błędnie używasz słowa '' moher''

amary

Te Film To Tylko Dla Bab małolatów Takie Filmy Mnie nie intersują szczególnie z miley cyrus !!!

Selene445

Myślę, że takie jest przeznaczenie tego filmu, więc nie dziw się

użytkownik usunięty
Zenek_11

Jej, nie cierpię tych nowych Disneyowskich produkcji, ale dzieci oglądają to co dają. Nie ich wina tylko producentów! Wcześniej mieli Królewnę Śnieżkę - ok, ja miałam Króla Lwa - ok, teraz mają Hannę Montannę - źle. Disney się w grobie przewraca (albo w lodzie, jak kto wierzy). Gdyby czegoś takiego nie produkowali, dzieci by nie oglądały - proste. Powiem tylko, że szczęśliwe dzieciństwo mają tylko dzieci przed rokiem 2000. Potem już tylko obrzydliwa komercha, nie wspominając o bajkach które teraz lecą w telewizji - koszmar. Nie można się więc dziwić, że wodę zamiast mózgu wszyscy będą mieli...

Zenek_11

Zgadzam się, teraz dają dzieciom taki chłam, że się w głowie nie mieści.
Jestem z 1998 i "Za moich czasów" (zawsze chciałem to powiedzieć) był
"Tabaluga", "Król Lew" czy "Tarzan".
Teraz gdy widzę co oglądają moje siostry na Disney Channel to chce mi się rzygać.
A ja się dziwie, czemu te młodsze dzieci są takie głupie...

Gregor11

Wszyscy jesteście głupi i was wcale nie lubie. Film jest super chociaż go nie widziałem.,,,

Gregor11

Jestem w twoim wieku i też uwielbiam stare bajki. Ale jest kilka (np Ralph demolka, Wall-e), które nie są chłamem w stylu hany śmietany. Tylko szkoda, że jest ich tak mało :(

ocenił(a) film na 2
Dudu_fw

nawet nie obejrzałem w całości ;/ bo wcześniej zasnąłem ;/ dla mnie żenada...

Poolskaa

Chodzi ci o hane czy bajki, które wymieniłem?

ocenił(a) film na 4
Zenek_11

Ten film ma swoją grupę docelową(dziewczynki na etapie barbijek i księżniczek{o ile jeszcze takie istnieją}) i dla nich to film równie dobry co kopciuszek(którego nigdy nie lubiłam). Absolutnie zgadzam się z gregor11(od którego jestem niewiele starsza), dzisiejsze bajki to dno i wodorosty, w porównania z bajkami typu stary kubuś puchatek, scooby do czy gumisie. Ale na moją listę filmów i bajek nadających sie do czegoś, ten film przemyka sie bokiem. Do starych bajek sie nie umywa, ale przy tym co dzisiaj jest to trzeba mu jakiś plusik dać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones