PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=521416}

Harold i Kumar: Spalone święta

A Very Harold & Kumar 3D Christmas
6,4 24 616
ocen
6,4 10 1 24616
4,3 3
oceny krytyków
Harold i Kumar: Spalone święta
powrót do forum filmu Harold i Kumar: Spalone święta

Nie wiem czy inni się ze mną zgodzą, ale ta część straciła klimat, jest zdecydowanie najmniej śmieszna. Wszystko wydaje się być wymuszone i jedyne co zostaje w pamięci to scena z Harrisem. Panowie to już chyba koniec przygód. Oczywiście jeżeli jeszcze coś nakręcą to obejrzę, ale tak bardzo nie chcę się rozczarować, że chyba lepiej już dać sobie spokój bo jakoś nie widzę szans na nowe otwarcie (nie czuć w filmie tego zapału i luzu jak w poprzednich częściach). Jak to mówili kiedyś "film nakręcony w Hong Kongu w 1 dzień za 100 dolarów" w 3D tylko po co?

Ocena 5/10

ocenił(a) film na 2
youngmezzi

Film tragedia. Śmiać się można, ale tylko z zażenowania. Tytuł ten można traktować jako tania reklamówka 3D, w dodatku słabego 3D. Już nawet w American Pie miał bardziej wyszukany humor. Ogólnie podpisuję się pod opinię, choć ocena o kilka oczek za wysoka (moje trója też wydaje się ciut za duża).

Mac Cry

Zgadzam się w 100% - ani jedna scena nie była śmieszna. Film zrobiony tylko po to żeby się pochwalić że potrafią robić 3D.
Dałeś 2. Za wysoko moim zdaniem.

ocenił(a) film na 2
sing_dst

Ocena 1 jest zarezerwowana dla takich dzieł jak Kac Wawa ;)

ocenił(a) film na 7
youngmezzi

ja tam wszystkie części oceniam na 10/10 - a co do scen - cały czas mam przed oczami zdjęcie na komodzie u tej dziewczyny i ..-"twój ojciec to Sergiej Krakov?!" - "nie no za każdym razem to samo..," albo Harold próbujący mówić coś w języku swojej żony do jej rodziny. Naprawdę mogłabym dużo wymienić ^^

ocenił(a) film na 7
kupmichleb

filmik spoko.. poprednie częsci jednak troche lepsze... chętnie obejrze też 4 jak wyjdzie... ;)

ocenił(a) film na 7
youngmezzi

własnie jestem po seansie 3 części po kolei i stwierdzam, że wszystkie stoją na jednakowym poziomie.

Nie wiem po co w 3 tylko te 3d, bo moim zdaniem jest to zbędne. Generalnie było wiele fajnych momentów, chodź ta część najbardziej zasługuje na miano fantasy.

Dla mnie wszystkie 3 części dostają 6+/10. Nie są to wielkie komedie, ale bardzo przyzwoite filmy, które całkiem sympatycznie się ogląda.

ocenił(a) film na 5
youngmezzi

Ubóstwiam jedynkę, uwielbiam dwójkę, bardzo lubię trójkę

To chyba tyle w tym temacie. Trójka była najgorsza, ale jakoś ta seria...jest jak stworzona dla mnie :D

ToPewnieJa

Może i 3 część jest słabsza niż 1 i 2 ale film na prawde spoko nie ma tu jakiegoś glupiego humoru.A ci którzy dają ocene 2 lub 3 to są chyba idioci którzy w życiu oglądali tylko pare filmów komediowych.

youngmezzi

Zdecydowanie najsłabsza część serii. Robiona na siłę. Prawie nic śmiesznego tu nie ma. I po co te efekty 3d? 4/10 to chyba i tak za dużo...

ocenił(a) film na 9
youngmezzi

Nie zgodzę sie. Wg mnie ta czesc jest najbardziej smieszna. Tu naprawdę szczerze sie smiałem czego nie doswiadczyłem ogladajac poprzednie czesci.Ale żeby uzyskac ten efekt TRZEBA najpierw obejrzec dwie poprzednie czesci i pisze to do ogółu .

ocenił(a) film na 8
youngmezzi

Zgadzam się najsłabsza część ale aż takiej tragedi nie było pare śmiesznych scen nie tak jak w jedynce czy w dwójce gdzie praktycznie na okrągło można było się śmiać szczególnie w pierwszej części ogólnie film dobry ale bez rewelacji 7/10

ocenił(a) film na 6
lukasz121246

NPH jak zwykle ratuje sytuację ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones