PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30571}

Harry Potter i Kamień Filozoficzny

Harry Potter and the Sorcerer's Stone
7,5 436 553
oceny
7,5 10 1 436553
6,8 34
oceny krytyków
Harry Potter i Kamień Filozoficzny
powrót do forum filmu Harry Potter i Kamień Filozoficzny

BYłam na filmie...

ocenił(a) film na 10

Bylam wczoraj w krakowskim ARS-ie na premierze HP>>..pi pierwsze zawiodlam sie ze nie bylo zadnych atrakcji-z powodu WBrosu:(
nastepnie-polecam w czasie filmu jesc fasolki bertiego Bonna-3 razy zakrzstusilam sie chrzanowa!L:)
Film jest rewelacyjny, ale spodziewalam sie czegos...wiekszego. Nie wiem jak to okreslic-okrojono film z takich smaczkow jak Irytek, wyprawa z Norbertem na wieże, zupelnie olano Hufflepuff(w napisach bylo Huffelpuff:P) i Ravenclaw, jest kilka błędow...
Wkurzylo mnie ze film sie dzieje za szybko! Po pol godziny harry jest w Hogwarcie!:

ocenił(a) film na 8
FoXXXMagda

oj!
Naprawde nie rozumiem tej recenzji. na poczatku piszesz ze film jest rewelacyjny, a potem same wady... Bez sensu, szczegolnie ze wady sa zbyt błahe. Interesujaca jest tylko ogólna oryginalnosc dzieła, a także to, czy udało sie oddac nastroj ksiazki. aha i akcent harrego? ogladalas dubbing czy wersje oryginalna? Ja wciaz mam nadzieje ze film jest udany, a do kina ide jutro, bez dubbingu- Dzieki Bogu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones