PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30571}

Harry Potter i Kamień Filozoficzny

Harry Potter and the Sorcerer's Stone
7,5 436 553
oceny
7,5 10 1 436553
6,8 34
oceny krytyków
Harry Potter i Kamień Filozoficzny
powrót do forum filmu Harry Potter i Kamień Filozoficzny

Chory film

ocenił(a) film na 1

Badziewny, aż się niedobrze robi na myśl o Harrym-czarodzieju.

Jessie

Ty jesteś chory i to mis ie nie dobrze robi jak popatrze na twoje prostackie zdanie. Idź spadaj stąd i se obejrz telezakupy mango!!

ocenił(a) film na 1
Beliar

Poczytaj swoją wypowiedź, macrad, i zastanów się, czy ona nie była prostacka.

Jessie

To może ty poczytaj swoją i się zastanów co napisałeś i kogo posądzasz!!!!!

Beliar

A wogóle to może podaj jakies argumenty a nie tak jak taki osioł napisał jedno debilne zdanie i tyle.

ocenił(a) film na 4
Beliar

nikomu nie chce udowodnic jaka jestem mądra ale za to ty chyba chcesz,oburzasz sie na roznego typu komentarze jak malutkie dziecko ktoremu zabrano z buzki lizaczka...wyluzuj...

ocenił(a) film na 10
Beliar

Dokładnie zgadzam się z twoją opinią Beliar a ty Jessie jesteś prostacką pierdołą która lubi badziewne filmy spadaj pooglądać Brzydule albo Dlaczego ja bo jesteś na tak niskim poziomie że na nic lepszego cię nie stać żal mi ciebie

ocenił(a) film na 4
Jessie

A ja sie z Tobą zgadzam Mysto 25,osoby typu Macrad chyba zapomniały co to jest wolność słowa,nie słuchaj go/jej nie wiem kto to.Pozdrawiam Cie

ocenił(a) film na 10
baska_89

Nastepna. A moze jakis argument podacie? Ja wiem co to jest wolnosc slowa, ale skoro masz jakies zdanie na temat HP to chociaz uzasadnij dlaczego.

ocenił(a) film na 1
Doomii

Po prostu nie lubię filmu. Jak chcesz, to se oglądaj, ale ja nie będę. A np. macrad uważa, że muszę ten film lubić, bo inaczej jestem głupi. Ale dobra, trochę przesadziłem. Film nie jest chory, ale go nie trawię.

Jessie

"A ja sie z Tobą zgadzam Mysto 25,osoby typu Macrad chyba zapomniały co to jest wolność słowa,nie słuchaj go/jej nie wiem kto to.Pozdrawiam Cie"

Wolność słowa nie polega na bluzganiu na innych i na filmy. To chyba się tobie cos zapomniało.?

"A np. macrad uważa, że muszę ten film lubić, bo inaczej jestem głupi."

Błędne rozumowanie. Gdzie ja ci powiedziałem że jesteś głupi bo nie oglądales filmu?

ocenił(a) film na 1
Beliar

"Ty jesteś chory i to mis ie nie dobrze robi jak popatrze na twoje prostackie zdanie. Idź spadaj stąd i se obejrz telezakupy mango!!" Tutaj dałeś mi to do zrozumienia.

P.S. Błędy ortograficzne...

Jessie

"Badziewny, aż się niedobrze robi na myśl o Harrym-czarodzieju."
A tutaj dałeś mi do zrozumienia że obrażasz film i fanów.

Ja nie powiedziałem że ty jesteś głupi bo nie oglądałeś filmu. Może i padło zdanie "jesteś głupi bo nie oglądałeś filmu" i do tego trzeba dodać "i się wypowiadasz na jego temat" a to juz zupełnie zmienia sens zdania więc nierzoumiem czemu mi cos zarzucasz.
Jedyne co tobie zarzucam to to że piszesz błazenskie teksty, obrazasz film a nie krytykujesz, nie podajesz argumentów jak na prawdziwego człowieka przystało i rzucasz się na innych. Swoją opinię zawarłeś w jednym zdaniu, a to świadczy o tobie. Niegdzie tu nie padło stwierdzenie że jesteś głupi bo nie oglądaleś filmu (co mnie wogóle nie obchodzi).
A ty lepiej poczytaj swoje posty tam zobaczysz stertę błędów więc może nie wytykaj mi błedów które ty sam popełniasz.

ocenił(a) film na 1
Beliar

Wiesz co, macrad. Jak według Ciebie to głupi post i głupie odpowiedzi, to może nie odpowiadaj. Bo to głównie my tu tylko piszemy. Ja też nie będę już tutaj pisać.
Zaraz ktoś znowu doda nowy temat na tym forum i mój zniknie.

Jessie

"Zaraz ktoś znowu doda nowy temat na tym forum i mój zniknie."
TAK, np ktoś taki jak ty...

"Ja też nie będę już tutaj pisać."
No i wreszcie jakieś poważne zdanie.
Tu i tak sie już nikt nie wypowiada bo dyskusja z toba nie ma sensu bo nie potrafisz obronic swojej pozycji. Wobec tego ten post jest moim ostatnim w tym temacie.

Jessie

Widzę,że ktoś tu strasznie poważnie traktuje pewne rzeczy, oburza się o każde zdanie i nie da sobie nic powiedzieć :/ Takie dyskusje nie mają sensu w ogóle. Wolność słowa jest więc ludzie wyrażają swoje opinie na różne tematy!!!! To forum nie jest tylko po to, żeby rozpisywać się jaki Harry Potter jest cudowny i genialny. Trzeba też powiedzieć prawdę o tym filmie!!!!

ocenił(a) film na 10
Constantiza

prawde po filmie, ale poparta sensownymi argumentami. Nie zaczynaj kolejnej dyskusji bo to bez sensu. Krytykuj sobie do woli, ale nie obrazaj-to jest roznica.

Doomii

dokładnie a ta osoba, czyli Elizabeth przesladuje mnie wszędzie, normalnie duch, i wreszcie ktoś jej zwrócił uwage

ocenił(a) film na 4
Jessie

Właśnie...A prawda jest taka że ten film nawet nie zasługuje na miano nazwania go "filmem",raczej "kicz do potęgi",pozdrawiam rozsądnych

baska_89

sma jesteś kiczem do potęgi! Po co wogóle tu wchodzisz i wprowadzasz zamęt na forum?? Takie zachowanie jaki zaprezentowałaś tu na forum świadczy o tobie i jest co najmniej na poziomie zygoty. Nie znasz się a mimo tego na siłę chcesz wszystkim wrzucićjaka ty mądra jesteś i jak bardzo ten film nie jest filmem, błazenskie śmiechy na sali...

Beliar

sama jesteś kiczem do potęgi! Po co wogóle tu wchodzisz i wprowadzasz zamęt na forum?? Takie zachowanie jaki zaprezentowałaś tu na forum świadczy o tobie i jest co najmniej na poziomie zygoty. Nie znasz się a mimo tego na siłę chcesz wszystkim wrzucićjaka ty mądra jesteś i jak bardzo ten film nie jest filmem, błazenskie śmiechy na sali...

ocenił(a) film na 8
baska_89

kicz do potęgi ? kobieto , ty oceniłaś LEJDIS na 10/10 więc na temat kiczu się nie wypowiadaj... JA dałem 10/10 nie ze względu na to że film był WYBITNY czy coś w tym stylu, poprostu mam co do tego filmu sentyment , oraz naprawdę mi się on podoba . Zauważ , że ten film przeznaczony jest dla DZIECI i MŁODZIEŻY , a ty do tej grupy chyba dawno już nie należysz . Ja też mogę wejść na forum i obrzucać jakiegoś żółwia franklina za to że jest kiczowaty itd , ale czy to ma sens?

ocenił(a) film na 9
użytkownik usunięty
baska_89

żałosne...

ocenił(a) film na 4
Jessie

nie chce nikomu udowodnic jaka jestem madra ale ty chyba za to chcesz...oburzasz sie na te komentarze jak malutkie dziecko ktoremu zabrano z buzki lizaczka,wyluzuj czlowieku i uszanuj to ze kazdy ma swoje gusta,ulubione filmy i aktorow a takze filmy ktorych nie lubia...wyluzuj...

baska_89

ja nikomu nie każe lubic tego czy tamtego filmu. ALe na takie "kiczowate" opinie składające się z jednego wyrazu albo zdania i do tego wulgarnego i często wyklinającego fanów HP zawsze bede odpowiadał w ten sposób. Ty obraziłaś fanów HP i mnie i ja mam być dla ciebie miły?? Przykro mi ale nie zasługujesz na to. Co innego dyskusja na poziomie, troche bardziej dłuższa i co najwazniejsze poparta argumentami oczywiście w miarę sensownymi, wtedy można poraomawiać podyskutować. Taka osoba jak autor tego tematu i ty zresztą też! Podali swoją prymitywną opinię ale nie wiedzą czemu tak napisali bo nie potrafią obronić swojego zdania, a niestety ale pisanie "nie lubię filmu bo nie lubię" albo "bo jest głupi" stoi na poziomie dziecka z piaskownicy. A tobie już powiedziałem: wytykasz mi że coś tam, a ty lepiej popatrz na siebie bo ty jesteś najbardziej winna bo ty obraziłaś i to już w pierwszym swoim poście, więc nie rozumiem twoich chol**nych pretensji że wszyscy cię krzywdzą. Skoro masz ponoć ile? 19 lat? to wypadałoby się wykazać lepszym językiem, a tak pociągnełaś za soba łańcuch, ja cie potraktowałem tak samo jak ty wszystkich dookoła i film. Sama reprezentujesz swój niski poziom ale ja na chwilę do niego zszedłem, chociaż wracam chyba z powrotem bo pokonasz mnie swoim doświadczeniem. Lepiej sie zastanów nad sobą, chyba że chcesz afery...

ocenił(a) film na 4
Jessie

Ojjj,nie chce afery żadnej,nie jestem dzieckiem (może ty nim jestes ) zeby klocic sie o swoje zdanie.Mam podać ci dlaczego dla mnie film jest strasznie ale to strasznie słaby i głupi?
1.Aktorstwo,całkowicie do kitu...Gra Daniela Radccliffe'a i Emmy Watson jest sztuczna...Piesek Reksio lepiej zagrałby te role.
2.W filmie latają samochodziki(chodzi mi to o którąśtam część,nie pamietam którą),super poprostu:P,wiadomo że w to uwierzą dzieci z podstawówki,ja wiem ze ten film to fantastyka ale bez przesady.
3.Wogóle scenariusz jest słabiutki...
4.Dzieciaki latają na miotłach...BEZSENS
Sorki nie mogę dalej pisać bo sie zrycze ze śmiechu.Jesli Cie/Was fanów uraziłam to przepraszam,ale zdanie swoje podtrzymuje...

baska_89

no pierwszy raz widze twoje argumenty, to chyba cud! może fantastyka?
Więc:
1. Ja natomiast uważam, że aktorstwo jest idealne i nie wyobrażam sobie nikogo innego w tych rolach. No ale z tym Reksiem troche przesada, no ale jak sobie chcesz...
2. Tu jest dowód że ty nie ogladałaś filmu, nie rozumiem zatem czemu tu przebywasz i się na jego temat wypowiadasz? Jest tez druga opcja: oglądałaś, ale nie uwaznie, nie zrozumiałaś. Dlaczego?? Po pierwsze: jak już to nie "samochodziki" tylko "samochód" bo był jeden a nie miliard. Po drugie: to jest fantastyka, nie rzeczywistość. Dlaczego więc ktoś miałby w to uwierzyć?? Przecież z góry wiadomo że to jest nie możliwe. Ja się dziwię jak ktos pisze tak jak ty że "trzeba uwierzyc". Czy według ciebie jak ktoś ogląda film to zaraz musi w to uwierzyć?? Ja między tymi słowami "wierzyć" i "ogladac" nie widze zadnego związku...
Aha i to jest fantastyka, zatem nic dziwnego ze samochód lata, równie dobrze latac mógłby pociąg, ale nikt zaraz nie musi w to uwierzyć, to nie jest religia chrześcijanska żeby wierzyć,chociaz niektórzy dopatrują się w HP szatana, ale to już zostawiam bez komentarza...
3. A dlaczego?? możesz troche rozszerzyć ten watek??
4. To samo pytanie co do punktu 3.
Hm, ja nie widze tu nic smiesznego... może jestem nie normalny... tak na marginesie, sama siebie negujesz (masz do tego prawo) bo gdzies tu czytałem, że napisałaś że nie czujesz się dorosła ale po twoim przedostatnim zdaniu sądze że jednak uważasz się za wielką doświadczoną dorosła osobę. Nie wiem, może sie myle, ale tak to wygląda z innej strony, heh powiedzmy: "innej kamery".

ocenił(a) film na 8
baska_89

JAK MOŻNA CZEPIAĆ SIĘ , ŻE W FILMIE FANTASTYCZNYM SĄ LATAJĄCE SAMOCHODY I MIOTŁY? To w sumie muszę pozmieniać wszystkie oceny w władcach pierścieni itd , bo kto dzisiaj wierzy w orków , smoki i jakieśtam demony? Przecież orkowie to BEZSENS!

ocenił(a) film na 4
Jessie

Nie no,z tym szatanem w HP to już jest przegięcie,tu sie z toba zgadzam i tez tego nie skomentuje.Ja wiem ze tam latal jeden samochod ale uzylam tej formy z ironia "samochodziki"...
A z tymi dzieciakami to podobnie jak wyzej,PODKRESLAM nie uwazam się za dorosłą i doświadczoną osobę.Dorosła będe jak bede miala meza,rodzine prace,teraz to ja moge byc conajwyzej pełnoletnia.
A scenariusz...słaby,no nie wiem...dialogi do bani,aktorzy to samo,realizacja bez komentarza...Pozdr

baska_89

|"Nie no,z tym szatanem w HP to już jest przegięcie,tu sie z toba zgadzam i tez tego nie skomentuje."|
Pierwsz madre zdanie... cuda sie zdarzają.

|"Ja wiem ze tam latal jeden samochod ale uzylam tej formy z ironia "samochodziki"..."|
Nooo... powiedzmy...

"PODKRESLAM nie uwazam się za dorosłą "
No ale z koncówki twojego przedostatniego postu można wywnioskować że tak nie jest...

ocenił(a) film na 4
Beliar

No,czy ja wiem czy tą o tym szatanie w HP było mądre zdanie,poprostu to totalne przegięcie moim zdaniem,komuś musiało się nudzić żeby wogóle narzucić taki temat i coś takiego powiedzieć:/.Pozdr

baska_89

nie to z tym szatanem było bardzo niemądre, ale zastanów sie na d swoim zachowaniem bo ja nie widze różnicy w tych posądzeniach oprócz treści. Ale dobra, zostawmy to.

ocenił(a) film na 8
Beliar

Nie rozumiem jak można tak powiedzieć o pierwszej części Harrego Pottera! No po prostu nie rozumiem co za idioci , ktorzy nawet dobrze sie na filmach nie znają mogą tak nisko oceniać Pottera, skoro pozyskał tylu fanów na całym świecie to Twoje słowa, drogi autorze nie mają żadnego znaczenia.

ocenił(a) film na 10
NaomiClark_

Boże następny troling, ludzie do cholery jasnej nie czytaliście książki nie bierzcie się za film bo wiadomo że nic nie zrozumiecie i będzie dla was głupi, a po pierwsze jak by Potter był głupim filmem to by Watykan dawno wybuchł od napaści Izraelczyków ale tak sie nie stało wiec film nie jest głupi :p hahahaha Pozdro idę na Harusia najlepszego filmu całej dekady

ocenił(a) film na 8
tytan5017

Kto powiedział, że nie czytałam książki?:)

ocenił(a) film na 10
NaomiClark_

Ale ja nie mówię o tobie tylko o takich Trolach co oceniają film nie wiedząc o czym on jest O_O aż mnie głowa boli, jak trafię do szpitala ty za to zapłacisz założycielu tego tematu :/

NaomiClark_

Święta racja. I wszystko w temacie. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 9
baska_89

Bo jak oglądałaś 2 pierwsze części to się nie dziw. Wypowiadasz się o Harrym Potterze ogólnie, Jak o całej serii (7 części) A piszesz tylko o jednej, Mniej tam swoje zdanie.....

ocenił(a) film na 10
Jessie

Idź czytać wierszyki Jana Brzechwy ponownie bo pewnie tylko to czytałeś.

ocenił(a) film na 8
Jessie

ja tam się nie kłócę , ale jeżeli pisze to człowiek który ocenił film o janie pawle 2 na 10/10 to ja nie mam pytań

ocenił(a) film na 10
Jessie

myślałam że to filmweb a chyba trafiłam na forum dla kłócących się pięciolatków. LUDZIE - w czym wy macie problem? w tym ze jednym podoba się Harry Potter, innym polskie komedie a trzecim animowane bajki sprzed lat? osobiście bardzo lubię cała serie o HP ale nie obrażam się, nie dostaję spazmów, palpitacji serca, wylewu krwi do mózgu tylko dlatego że ktoś ma ODMIENNE ZDANIE i film do niego nie przemawia.

Jessie

Normalnie nie znoszę takich ataków na filmy bo zazwyczaj to prowokacje ale... tu się zgadzam, głupia bajeczka dla dzieci. Choć wiem, że się może niektórym podobać.

ocenił(a) film na 9
TheBlur

Boże...... widzisz i nie grzmisz. Ty też pewnie obejrzałeś jedną, lub dwie pierwsze części? Nie wypowiadaj się.... bo robisz z siebie idiotę. Film i książka ma masę fanów ;) Każdy ma własny gust.

akusatiw

Gwarantuję Ci, że po dyskusji ze mną sam zrobił byś z siebie idiotę... . Wiem, że ma masę fanów i jak już w innym temacie napisałem - nie będę nikomu nic udowadniać bo i po co? Choć gwoli ścisłości - rzeczywiście głównie pierwsze części są takie cukierkowe, im dalej tym jest tego mniej.

ocenił(a) film na 9
TheBlur

Spoko ;) Może za bardzo przesadziłem z tym robieniem z siebie idioty. Przynajmniej nie jesteś kolejną osobą szukającą prowokacji. :)

ocenił(a) film na 7
Jessie

skoro Ci się nie podoba to po ch*j wchodzisz na jego strone i komentujesz ?! Bo jesteś je*anym dzieciakiem który szuka konfliktu

bartuha01

Wchodzi bo ta strona jest po to żeby komentować, dzielić się opiniami i odczuciami związanymi z filmami. A jakbyś nie dostrzegł to jest to FORUM i każdy ma prawo do wyrażania opinii (chyba że jest jednym z tych co pomylili odbyt u faceta z pewnym narządem rozrodczym u kobiety), więc jeśli nie mam racji to mnie oświeć, bo może fora są tylko po to żeby gadać o plusach filmu i wpadać w ekstazę zachwytu? A film doprawdy jest denny jak demoty z saszą grej (z premedytacja z małej litery i fonetycznie).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones