Film

1957 1 godz. 48 min.
6,5 49
ocen
6,5 10 49
81
chce zobaczyć
{"id":"6110","linkUrl":"/film/Hell+Drivers-1957-6110","alt":"Hell Drivers","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/61/10/6110/6985169.2.jpg"}
Tom Yateley, po roku spędzonym w więzieniu, zatrudnia się jako kierowca w firmie transportowej przewożącej żwir. Szybko okazuje się, że dla właścicieli liczy się tylko... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Tom Yateley, po roku spędzonym w więzieniu, zatrudnia się jako kierowca w firmie transportowej przewożącej żwir. Szybko okazuje się, że dla właścicieli liczy się tylko prędkość dostarczania towaru. Bezpieczeństwo kierowców i przepisy drogowe nie mają tu znaczenia. Tom próbuje pobić rekord przejazdów ustanowiony przez najbardziejTom Yateley, po roku spędzonym w więzieniu, zatrudnia się jako kierowca w firmie transportowej przewożącej żwir. Szybko okazuje się, że dla właścicieli liczy się tylko prędkość dostarczania towaru. Bezpieczeństwo kierowców i przepisy drogowe nie mają tu znaczenia. Tom próbuje pobić rekord przejazdów ustanowiony przez najbardziej doświadczonego kierowcę - Reda. Okazuje się to niezwykle trudne, bo niemal wszyscy kierowcy pomagają Redowi. Tom ma po swojej stronie tylko Gino (jednego z kierowców) oraz Lucy - dziewczynę Gino. Czy Gino pozostanie nadal jego przyjacielem, kiedy Lucy opuści go dla Toma?

studio
Rank Organisation, The (przedstawia) / Aqua Film Productions
data produkcji
1957
tytuł oryg.
Hell Drivers
inne tytuły
Hard Drivers Wielka Brytania
Więcej...
Kiedy Red i jego szef wsiadają do ciężarówki numer 3, nie ma ona plakietki z numerem. Jednak kiedy dojeżdżają do skrzyżowania przy kamieniołomie, ciężarówka już ją ma.
Kiedy Tom i Red walczą o miejsce w kamieniołomie przy napełnianiu ciężarówek, ich samochody mają takie same numery rejestracyjne.
W scenie walki między Tom'em i Red'em, papieros Red'a wypada mu z ust na podłogę, jednak w następnej scenie ma go znowu w ustach.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych