PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014838}
5,4 4 608
ocen
5,4 10 1 4608
6,0 9
ocen krytyków
Hellraiser
powrót do forum filmu Hellraiser

.. w dzisiejszych zgniłych czasach, pomijając fakt, że to odgrzewany kotlet to pod tej ziemi chodzą już takie indywidua, że hellraiser i jego bohaterowie to im do pięt nie dorastają xd

scricxovan

Widzę, że pan się ładnie przedstawił przed milionami słuchaczy.

scricxovan

Na przykład twój stary hahahahah

Dick_van_der_whore

I obaj twoi.

Dick_van_der_whore

..no nie do końca. Mnie mój stary spłodził a ciebie zapewne urodził D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Dick_van_der_whore

Czyli jednak Margot cię zrobił po paradzie równości na plaży w Rimini z 2 m00rzynami :P

Jan_Nowak_45

Jak zwykle taki odważny, a cenzuruje słowa, żeby przypadkiem bana nie dostać, a nad ripostą myślał miesiąc.

Dick_van_der_whore

taki niebinarek jak ty jest bardziej odważny po paradce na skłacie w lateksowym wdzianku z Margotem na 2 baciki :P Tak trzeba cenzurować słowa rurkowy ciepły ptysiu żeby w tym wolnym od cenzury kraju można było odpowiedzieć takiemu plastusiowy który co tydzień zmienia płeć żeby być bardziej na czasie i top :P

ocenił(a) film na 4
Dick_van_der_whore

Brzmisz jak Biedron wybiegajacy w niedzielny poranek z sypialni po ustawce z przyjacielami po zakrapianej nocy.

scricxovan

Daje like, zaorany :)

ocenił(a) film na 4
scricxovan

Czy ja wiem, ogólnie wolałbym nie spotkać w ciemnym zaułku Pinheada i jego kolegów. Choć nie ukrywam, że w części trzeciej Hellraisera pani była śliczna i urocza (oczywiście zanim Pinhead ją przekabacił i zamienił w krwawą blać).

Lukas_Art

Właśnie oglądam 3 część i zrobiłeś mi spoiler w 30-letnim filmie haha.

ocenił(a) film na 4
Cierpliwy_filmweb

eee, tak w ogóle to się pomyliłem, bo to jest w 4 części ;)
Tak więc nic nie straciłeś.

Lukas_Art

Chyba Cię nie zaskoczę opowieścią na temat "którą część obejrzę po 3" :D Moja wina, że się tak późno za to wziąłem. W ogóle przed premierą nowego Hellraisera myślałem, że filmów było 7 :O Tak bardzo się znam :D

scricxovan

Racja, taki Pinhead to zwykły leszcz przy Putinie.

ocenił(a) film na 8
scricxovan

Ale wy chłopaki macie niezle fantazje homoseksualne. Na pewno jesteście hetero? No i niezle ze w takim filmie jedyne co przykuwa wasza uwagę to właśnie homoseksualizm

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones