Odtwórz Zwiastun nr 1 1:43
Film

2010 1 godz. 46 min.
7,0 16 684
oceny
7,0 10 1 16684
14 215
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":4}
{"id":"507623","linkUrl":"/film/Hesher-2010-507623","alt":"Hesher","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/76/23/507623/7335192.2.jpg"}
T.J. próbuje się uporać z żałobą po matce, kiedy pewnego dnia poznaje Heshera - aspołecznego buntownika, który wywraca jego świat do góry nogami.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
Hesher
Zwiastun nr 1 1:43
Hesher - Zwiastun Nr 1 T.J. ([person=811483]Devin Brochu[/person]) jest trzynastoletnim chłopcem, którego matka nagle umiera w wypadku samochodowym. Zarówno on, jak i jego ojciec Paul ([person=63863]Rainn Wilson[/person]) są zdruzgotani tym wydarzeniem i przeprowadzają się do babci T.J.'a.  Pewnego dnia wracając do domu ze szkoły, T.J. spotyka Heshera ([person=3168]Joseph Gordon-Levitt[/person]) - dwudziestokilkuletniego mężczyznę, który jest samotnikiem, nienawidzącym świata i wszystkich którzy w nim żyją, o długich tłustych włosach, mającym domowej roboty tatuaże, który dużo pali i mieszka w swoim vanie. Staje się on zarówno mentorem jak i prześladowcą chłopaka oraz wciąga go w kłopoty, których ten, wcześniej, nawet nie umiał sobie wyobrazić. Jednak prawdziwe problemy zaczną się dopiero, gdy chłopcy spotykają Nicole ([person=316]Natalie Portman[/person]). T.J. zacznie się w niej podkochiwać, lecz jego fantazje legną w gruzie za sprawą Heshera.

T.J. (Devin Brochu) jest trzynastoletnim chłopcem, którego matka nagle ginie w wypadku samochodowym. Zarówno on, jak i jego ojciec Paul (Rainn Wilson) są zdruzgotani tym wydarzeniem i przeprowadzają się do babci T.J.'a.  Pewnego dnia wracając do domu ze szkoły, T.J. spotyka Heshera (Joseph Gordon-Levitt) - dwudziestokilkuletniegoT.J. (Devin Brochu) jest trzynastoletnim chłopcem, którego matka nagle ginie w wypadku samochodowym. Zarówno on, jak i jego ojciec Paul (Rainn Wilson) są zdruzgotani tym wydarzeniem i przeprowadzają się do babci T.J.'a.  Pewnego dnia wracając do domu ze szkoły, T.J. spotyka Heshera (Joseph Gordon-Levitt) - dwudziestokilkuletniego mężczyznę, który jest samotnikiem, nienawidzącym świata i wszystkich którzy w nim żyją, o długich tłustych włosach, mającym domowej roboty tatuaże, który dużo pali i mieszka w swoim vanie. Staje się zarówno mentorem jak i prześladowcą chłopaka oraz wciąga go w kłopoty, których ten, wcześniej, nawet nie umiał sobie wyobrazić. Jednak prawdziwe problemy zaczną się dopiero, gdy chłopcy spotykają Nicole (Natalie Portman). T.J. zacznie się w niej podkochiwać, lecz jego fantazje legną w gruzach za sprawą Heshera.

na podstawie
Brian Charles Frank (materiały do scenariusza, historia)
studio
American Work / CatchPlay / Corner Store Entertainment / Więcej...
inne tytuły
Rebel (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Po stłuczce Nicole możemy zauważyć, że jej przedni zderzak leży na ulicy. Hesher pomaga jej uruchomić samochód, lecz gdy wraca do swojego auta widzimy, iż zderzak jest już na swym miejscu.
Film kręcono w Los Angeles i Ontario (Kalifornia, USA).
Postać Heshera wzorowana była na Cliffie Burtonie - basiście zespołu Metallica w latach 1982-1986.
Jak byście zareagowali, gdyby Wasze i tak obrócone już o dziewięćdziesiąt stopni życie pogarszało się z dnia na dzień jeszcze bardziej, a na dodatek do Waszego mieszkania ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 72%
"Hesher" mógł być ciekawym i oryginalnym podejściem do radzenia sobie ze stratą i poszukiwania sensu w życiu i jest takim mniej więcej przez dwie trzecie czasu trwania ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 50%
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • traktat o wyższości jednego jądra nad brakiem obu jąder

  flambeur ocenił(a) film na 3

  w konfrontacji z bełkotem tytułowego bohatera pozostałe postacie są równie bezradne jak widz próbujący doszukiwać się w zaprezentowanym mu pieprzeniu jakiegoś drugiego dna, którego nie widać, bo po drodze do niego jeszcze parę metrów mułu. w rozkładaniu mądrości i ... więcej

 • !

  Berith7777 ocenił(a) film na 9

  Ojciec z depresją,babcia z demencją,samotna dziewczyna,dzieciak bez celu i Hesher;) Rewlelacyjny komediodramat.Ku**a,ale ten film jest dobry!

 • Czym jest Hesher?

  filmela ocenił(a) film na 8

  Rozgaszcza się i w waszym domu, robi pranie i oczyszcza atmosferę. Nie da się wyprosić - od wieki wieków pomaga ludziom. Odchodzi wraz z kłopotami. Spróbujcie obejrzeć ten film z otwartą głową :)))

  13
  • NAJLEPSZA MOWA POGRZEBOWA JAKA SŁYSZAŁAM:)))

   wyrocznia

   no i to co po niej następuje - równie cool. świetny film.

  • właśnie tego szukam w kinie!

   Baneling ocenił(a) film na 10

   warto obejrzeć 100 średniaków by trafić na taką perełkę }:-)

   4
   Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.