PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=210816}
7,0 81
ocen
7,0 10 1 81

Hey DJ
powrót do forum filmu Hey DJ

Film ten ogląda się jak teledysk, cały czas w tle gra klubowa muza. Jest to płytka historyjka ukazująca parę dni z życia Dj'a z Miami. Koleś pomiędzy graniem w klubach zajmuje sie jedynie zaliczaniem kolejnych panienek. Film prosty, nudny i bez pomysłu. Jeśli nie spędzacie nocy w klubach i ten temat Was nie interesuje film też sobie daryjcie, ale dla klubowiczów będzie to lekki i przyjemny przerywnik między kolejnymi imprezkami. Zdecydowanie bardziej polecam "It's All Gone Pete Tong"

ocenił(a) film na 9
kris_ok

Ty jesteś prosty , nudny i bez pomysłu. Nie zrozumiałeś filmu, nie udawaj, że próbujesz napisać recenzję. Nie twierdzę, że jest to film głęboki, bo tak nie jest, ale na pewno nie jest to "parę dni z życia Dj'a".

ocenił(a) film na 10
Bobby_G

zgadzam sie z toba.Ogolnie film jest swietnie zrobiony powinno wiecej takich byc kreconych. Mam pytanie wiesz moze gdzie mozna sciagnac soundtrack z tego filmu lub chociaz tytuly piosenek.Daj znac na GG 1730715. ZOLW

ocenił(a) film na 10
Zolw_2

oki juz nie trzeba znalazlem po wielkich trudach. jak co to wrzucam

1. To The Club (Highpass Radio Cut)
2. Oh My Gosh
3. Mi Bebe Masoquista (Jupiter Ace Presents A. Teknixx Remix)
4. You Could Be My Lover
5. Stupidisco
6. 2 Million Ways (Axwell Edit)
7. Star2fall (Radio Edit)
8. Girlfriend (Main Mix)
9. Brazilian Rhyme
10. Give Me Your Love (Original Edit)
11. Say Yeah
12. So Special
13. Rock Your Body Rock
14. Heroes (Edit)
15. Second Byte (Album Mix)
16. Conscious (Video Mix)
17. Desire

ocenił(a) film na 9
Zolw_2

Soundtrack jest świetny.
W momencie , gdy film się ukazał, to były same killery.
Pozdrawiam

Bobby_G

Macie może polskie napisy to tego filmu (Hey.DJ.(2005).PROPER.DVDRip.XviD-NEPTUNE 700MB)?

Jeśli ktoś ma proszę o przesłanie na maila browarma@o2.pl. Z góry dzięki.

ocenił(a) film na 8
spider_spider

do tego filmu nie ma napisów, tam jest tyle kwestii, że nawet jak film by był po chińsku to głuchy by wszystko świetnie zrozumiał.

kris_ok

czy ktos ma napisy do tego filmu? i potrzebuje tytul pierwszego kawalka, zaraz jak sie film zaczyna??????

użytkownik usunięty
housedj

Zgadzam sie z zalozycielem tematu mimo ze jestem zapalczywym klubowiczem. Film nawet jako teledysk jest kiepski. Ze wzg. jednak na sciezke dzwiekowo z checia ogladam go wielokrotnie. Jest to jeden z nielicznych filmow na ktorych mozna sobie pogadac ze znajomymi. A tego o Pete Tongu nie moge zdobyc, a slyszalem ze jest swietny :(

to nie jest film o Pete Tongu!!!!!!!!!!!!!!!! moge sie z Toba wymienic-Ty mi dasz ''HEY DJ'' a ja Tobie ''It's all gone'' fill-1985@wp.pl odezwij sie xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones