plakat filmu Historia Glenna Millera

Historia Glenna Millera

The Glenn Miller Story
7,3 379
ocen
7,3 10 1 379
521
chce zobaczyć
{"rate":8.0,"count":2}
{"type":"film","id":109918,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Historia+Glenna+Millera-1954-109918/tv","text":"W TV"}]}
Historia Glenna Millera
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Największe przeboje Glenna Millera i jego orkiestry usłyszysz teraz w tej niezwykłej, muzycznej biografii. Dzieło ukazuje historię Glenna Millera, który cierpiąc biedę i niepowodzenia doszedł wreszcie do sławy i bogactwa pod koniec lat trzydziestych. Główne role w filmie, który jest hołdem złożonym amerykańskiej legendzie swingu, grająNajwiększe przeboje Glenna Millera i jego orkiestry usłyszysz teraz w tej niezwykłej, muzycznej biografii. Dzieło ukazuje historię Glenna Millera, który cierpiąc biedę i niepowodzenia doszedł wreszcie do sławy i bogactwa pod koniec lat trzydziestych. Główne role w filmie, który jest hołdem złożonym amerykańskiej legendzie swingu, grają James Stewart i June Allyson. W filmie usłyszymy oryginalną muzykę graną przez Glenn Miller Orchestra oraz zobaczymy takie gwiazdy jak Louis Armstrong, Gene Krupa, Frances Langford i The Modernaires. W połączeniu z ciekawą fabułą, mistrzowską reżyserią Anthony'ego Manna i niezapomnianymi rolami Harry'ego Morgana, Charlesa Drake'a i George'a Tobiasa, "Historia Glenna Millera" stanowi niezwykłe muzyczne przeżycie w rytmie swingu.

Historia Glenna Millera zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.