PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662242}

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

The Hobbit: The Battle of the Five Armies
7,2 246 009
ocen
7,2 10 1 246009
5,4 27
ocen krytyków
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
powrót do forum filmu Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

I to jest przykre, zwłaszcza że za czasów mojego dzieciństwa oglądałem LOTRa i kurczę to był ten film, ta magia. Gdy dowiedziałem się że Hobbit będzie na wielkim ekranie ucieszyłem się, mówię ta magia powróci. I powróciła ale w pierwszej części. W drugiej została zdeptana, a w trzeciej zabita i zakopana. To przykre :( i to nie pierwszy film który zniszczył mi magię dzieciństwa.

Pierwszy byl dobry drugi był zniszcznony a z 3 juz nic nie było :(



A jakie ci jeszcze inne filmy znisczyly dzieciństwo?

użytkownik usunięty
LordVader345

Harry Potter i książę półkrwi ;( przykre jak zniszczono mi jedną z najlepszych książek dzieciństwa

P.S. Jak odpowiedziałeś na mój post? Przevież to już było pól rpku temu O_O

Wejdziesz na foeum telewizji? Jest tam temat z TVN i Polsat

użytkownik usunięty
LordVader345

jutro skomentuję

branoc :)

ocenił(a) film na 9

http://www.youtube.com/watch?v=9ttyV5JuXXw

ocenił(a) film na 1
khazad7_2

Wiadomo, że fanboje hobshita lubią mieć rożne rzeczy wepchnięte w anus, nie musisz nam tego przypominać.

użytkownik usunięty
Yusuke_Tamagochi

dokładnie

Podpisuje się pod tym jak było można zniszczyć tak piękną historie takimi debilnymi scenami.

użytkownik usunięty

Dokładnie. Jedynka jeszcze jakoś utrzymywała poziom, dwójka była do zniesienia, ale w trzeciej części pan Jackson przesadził. Zabił magiczny klimat Śródziemia.

użytkownik usunięty

u mnie na odwrót z BPA i pustkowiem. O ile BPA zniosę ale to chyba tylko dzięki pierwszej połowie filmu to Pustkowia niestety nie.

użytkownik usunięty

Jak dla mnie "Pustkowie Smauga" już odbiegało od magicznego klimatu Tolkiena, ale w "Bitwie Pięciu Armii" pan Jackson przeszedł samego siebie. Armia orków rodem z PlayStation 2 mnie rozwaliła. I jeszcze brak jakichkolwiek praw fizyki, zwłaszcza kiedy Legolas skakał po spadających kamieniach jakby czas stanął w miejscu.

użytkownik usunięty

niestety się zgadzam. Efekty beznadziejne, i ciągle świecące sztuczne słońce. Co do Legolasa ehhh porażka, zamiast dać w bitwie czas Beornowi to dano legolasowi, już nie mówiąc że Beorn w książce zmienia losy bitwy a w filmie został olany :( już nie mówiąc o Alfridzie i taurieli...

użytkownik usunięty

No racja Beorn tylko wpadł na te orki i je powybijał, a tak jak zauważyłeś więcej czasu poświęcono Legolasowi oraz romansowi Kili i Taurieli który, swoją drogą, był nudny i żałosny...

użytkownik usunięty

no dokładnie... już nie wspominając że mieli dać tortury na Beornie w Dol Guldur nawet tego nie było :( smutne. romans kili i tauriel to katastrofa najwyższego rzędu, Legolas na równi z nimi, po piętach depcze im alfrid który powinien zginąć z władcą laketown...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones