PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=343217}

Hobbit: Niezwykła podróż

The Hobbit: An Unexpected Journey
7,6 400 376
ocen
7,6 10 1 400376
6,5 33
oceny krytyków
Hobbit: Niezwykła podróż
powrót do forum filmu Hobbit: Niezwykła podróż

Tolkien i Hobbity mi się przejadły. Wynudziłem się oglądając. Film jest wtórny, właściwie to poboczne wątki do Władcy Pierścieni. Wszystko już było, mamy tu tylko odgrzewane „ziemniaki”. Twórcy kombinują tak samo jak ci od Star Wars.

Paraves

A wiesz, że filmy powstały na podstawie ksiazki? xd

kamilxxx09

Książki??? Jednej?? Tolkien "miał rozwolnienie" jak to pisał. Było kilka KSIĄG!! A właściwie cegieł nie ksiąg (prawie tak wielkie jak Encyklopedie), takimi to zabić można bez wysiłku. Czytałem jak byłem mały, teraz już mnie to nie wciąga - wyrosłem. Filmy są tak długie jak nieprzymierzając wielkie i opasłe księgi były. Niestety ja preferuję SF, a fantasy jakoś mi nie pasuje - poczytam, obejrzę, ale bez zaangażowania.

Paraves

"nie przymierzając" kurde

Paraves

No to problem siedzi jak widać w Tobie, a nie w filmach

użytkownik usunięty
Paraves

znowu narzekanie na Star Wars ehhh

Wiem wiem, ale to całe zamieszanie z "epizodami - częściami", najpierw IV, V, VI potem I, II, III, na koniec reszta z dodatkami typu "Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie", animowane i inne (planowane też). Niestety, dla minie to kpina, brak szacunku i wyciąganie kasy od fanów (odcinanie kuponów). Chałtura dla bezmózgowców. Na koniec: "Nowa nadzieja" (po latach) niestety jest już tylko słabiutkim filmikiem, fanfaronadą ze słabą grą aktorską; do tego poza H. Ford'em reszta aktorów przepadła, zniknęła w otchłani dziejów - usaowskiego Hollywood'u.

użytkownik usunięty
Paraves

Ehhh przesadzasz...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones