PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=343217}

Hobbit: Niezwykła podróż

The Hobbit: An Unexpected Journey
7,6 400 429
ocen
7,6 10 1 400429
6,5 33
oceny krytyków
Hobbit: Niezwykła podróż
powrót do forum filmu Hobbit: Niezwykła podróż

Bardzo nudny film

ocenił(a) film na 3

Mam tutaj kolejny przykład tego jak się robi pieniądze w hollywood. Przepis jest prosty. Nalezy wziąć postacie z filmu,. który przyniósł ogromne zyski, dodać do tego troszkę efektów specjalny, specjalnie wyciągnąć film do niemal 3 godzin, a na dodatek jeszcze go nie skończyć, tak, żeby zbić kasę za rok, na części kolejnej. Dawno nie naczytałem się tak smętnych dialogów, które nie miały żadnego przesłania ani sensu. Dawno nie oglądąłem tak przypadkowych scen, które miały na celu tylko i wyłącznie to, żeby kolejne postacie mogły znaleźć się w filmie - np. scena z Golumem... Totalne dno i porażka.

chuckyy

Widzę, że nie masz pojęcia co oglądałeś i o ile oglądałeś więc powiem jedno: Film jest na podstawie książki. Możesz wyjść.

ocenił(a) film na 3
Xaia

No i co to zmienia moja droga? :D

chuckyy

Zmienia to, że wychodzisz na ignoranta pisząc o "przypadkowych scenach".

ocenił(a) film na 3
Xaia

Dlaczego? Sceny sa przypadkowe, przynajmniej tak wyglądają w filmie. by może Tolkien skleił to lepiej w całość - nie miałem okazji sprawdzić. Poza tym Władca Piersicieni miał trzy czesci, ale nagrywany był na podstawie trzech części ksiązki po ok 500 stron każda. Tutaj mamy 3 cześci filmu nagrane na podstawie jednej, 350 stronicowej ksiązki. I powiedz mi, że nie jest to wyciąganie kasy od widzów i wydłużanie filmu ponad miarę.

chuckyy

W filmie ta scena jak i wstęp do niej jest prawie taka sama, więc jak Tolkien mógł to lepiej skleić? Jak możesz się wypowiadać na jakiś temat nie mając o nim zielonego pojęcia, zresztą tak jak przyznałeś?

Hobbit to nie LOTR to po pierwsze. Po drugie, kto zmusza cie do pójścia do kina? Chcesz zaoszczędzić 20zł, twoja sprawa. Płaczecie tak jakby was z niewiadomo jakich pieniędzy "rozkradali". Ja wole iść na 3 dobrze zrobione i dokładne względem ksiązki filmy niż na jeden półtora godzinny film, który nie pokaże mi ani fabuły ani świata ani postaci.

Wyciąganie kasy od widzów? Nie podoba się to nie idziesz, proste.

ocenił(a) film na 3
Xaia

Nie mam pojęcia? No chyba byłem na filmie, więc mam pojęcie :D widziałem i mi się nie podobało. Proste? Wg mnie scena jest beznadziejna. Jeśli w książce jest taka sama - to tam również jest beznadziejna. Czy Tolkien nie mógł napisać czegoś beznadziejnego?
Czy ja napisałem, że ktoś mnie do czegoś zmusił? Poszedłem, zawiodłem się i na kolejne już nie pójde. I mam prawo napisać co myslę. Widzę, że fanatyczni wyznawcy tolkiena jak zwykle ruszają na krucjatę :D

ocenił(a) film na 7
chuckyy

sam mówisz że ci się podobało a potem mówisz że jest głupie weź się zdecyduj!

ocenił(a) film na 10
gabi123400

Nie karmić trolla.

ocenił(a) film na 7
Xaia

Nie jest zły, ale byłby sporo lepszy, gdyby go trochę skrócić, bo momentami się dłuży

ocenił(a) film na 7
chuckyy

Nie jest może aż taki zły, ale byłby sporo lepszy, gdyby go trochę skrócić, bo momentami się dłuży

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones