PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=343217}

Hobbit: Niezwykła podróż

The Hobbit: An Unexpected Journey
7,6 400 446
ocen
7,6 10 1 400446
6,5 33
oceny krytyków
Hobbit: Niezwykła podróż
powrót do forum filmu Hobbit: Niezwykła podróż

http://www.abystyle-studio.com/122-260-thickbox/poster-affiche-the-hobbit-radaga st.jpg

obleh

:). Gdzie wczorajsze komentarze?

obleh

To dziwne bo wczoraj w ogóle nie mogłem ich dodać akurat do twoich tematów.

kamilxxx09

Miałem to samo.

adrian229

Wczoraj w ogóle nie można było pisać odpowiedzi. Chciałem odpowiedzieć na temat Tauriel i też nie mogłem.

obleh

Chcialem skomentowac Twoj temat o koncowej piosence do Hobbita i wskakiwal jakis blad. Byc moze admini robili jaki serwis modemow czy cos. Pozdro

adrian229

Ja podobnie...

MrBaggins

A miałem tyle tekstu napisanego wszystko super fajnie i tu nagle błąd.

adrian229

replay może;)

obleh

Już nawet nie pamiętam co napisałem ale było tego dużo.

ocenił(a) film na 9
obleh

Ja też nie mogłem dodawać komentarzy do Twoich tematów, a próbowałem kilkakrotnie.

ocenił(a) film na 5
obleh

beznadziejne. Radagast wygląda jak kloszard z lasu, a nie jak czarodziej ze świata WP Jacksona. O wiele lepiej wypada wizja Radagasta we wstępnych fotografii do LOTRa.

ocenił(a) film na 7
cichy89

A moim zdaniem jest przeciwnie. Radagast to taki typowy "leśny dziadek". Oddał się całkowicie naturze, więc wiadome jest, że nie będzie tak dostojny jak Gandalf czy Saruman (który szydzi właśnie z braku jego dostojeństwa). Według mnie wygląda bardzo dobrze, choć z twarzy przypomina mi trochę Czarnobrodego z "Piratów z Karaibów". Kiedyś przeczytałem (chyba tutaj na forum), że będzie on miał na czapce ptasie gniazdo. Wiecie czy to prawda?

ocenił(a) film na 10
lost24

Radagast jest tak skromnie opisany w książce, że można na tym budować, co się chce. Ta wersja akurat moim zdaniem nie jest najgorsza. Trochę przypomina Merlina z 'Miecza w kamieniu' Disneya.

ocenił(a) film na 2
cichy89

a jak tam wyglądał masz jakieś zdjęcia?

ocenił(a) film na 5
mate3

proszę - http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20110426133209/lotr/pl/images/e/e4/Radagas t2.jpg

ocenił(a) film na 2
cichy89

ojejku, rzeczywiście znaczni znacznie lepiej. niestety widać podejście w zmianę koncepcji w tworzeniu działa...:( niestety "hobbit" wizualnie w obecnej postaci kompletnie zawodzi

ocenił(a) film na 9
cichy89

Widziałem już wcześniej to stare zdjęcie Radagasta i również wg. mnie wygląda o wiele lepiej. Większość tych wszystkich nowych rzeczy nie pasuje do tego co stworzył PJ 10 lat temu. Wargowie inni, gobliny inne, krasnoludy w ogóle nie pasują do klimatu, podobnie jak Radagast i jego "królicze" sanie. Już chyba Tom Bombadil w FOTR bardziej by pasował do klimatu Śródziemia niż to co prezentują plakaty.

ocenił(a) film na 9
obleh

Czuję, że Radagast będzie bardzo barwną postacią w tym filmie. Liczę na pokaźne sceny z jego udziałem :) Ciekaw jestem jak przysłuży się w walkach o Dol Guldur. Może i on będzie wywijał swoją laską w stronę ciemnych mocy ;)

Marvolo666

W pierwszej części na pewno spotka się z Gandalfem i powie mu że odkrył jakąś straszliwą moc ukrytą na południu Mrocznej Puszczy.

ocenił(a) film na 8
obleh

Wg mnie plakat bardziej przypomina Alicję w Krainie Czarów, niż Śródziemie, a ten domek jakoś dziwnie kojarzy mi się z babą jagą, no ale zobaczymy, jak to przedstawią w filmie.
Tak a propos, Radagast chyba mieszkał w Mrocznej Puszczy, bo te drzewa na plakacie przypominają bardziej Narnię...

antospo

Mieszkał w Puszczy ale w Rhosgobel takim magicznym miejscu którego Mroczna Siła nie objęła swoim złem.

ocenił(a) film na 8
kamilxxx09

Aha, ale jednak jest to MROCZNA puszcza, a na plakacie wygląda zbyt bajkowo

antospo

Więcej powtarzać się nie będę...

antospo

Rhosgobel nie leży w Mrocznej Puszczy. No może na granicy jej.

obleh

Tragedia. Wygląda jak menel.

Yusuke_Tamagochi

Menel? :D Nie przesadzajmy... moglo byc gorzej ;) A na powaznie to mi wygladem przypomina bardzo ojca Jacka Sparrowa z filmu "Piraci z Karaibow - na krancu swiata"

obleh

Radagast był w ogóle w Hobbicie?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
obleh

Dobrze mu z oczu patrzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones