PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=343217}

Hobbit: Niezwykła podróż

The Hobbit: An Unexpected Journey
7,6 400 480
ocen
7,6 10 1 400480
6,5 33
oceny krytyków
Hobbit: Niezwykła podróż
powrót do forum filmu Hobbit: Niezwykła podróż

Wlasnie Hobbita :D Mam nadzieje ze film dorowna ksiazce. Czekam na niego z niecierpliwoscia.

Wilkinson

książce nie dorówna, to pewne... ale jak będzie trzymał poziom 'władcy pierścieni' to już będzie dobrze ;)

mpk794

to samoo studio i reżyser więc...kto wie ;)

ocenił(a) film na 7
NindeRingeril

od hobiita zacząłem nałogowo czytać książki.szkoda że tobie się to nie udzieliło.

ocenił(a) film na 6
Wilkinson

A ja przyznaję, że nie ukończyłem czytać książki. Nie wciągnęła mnie i tyle.
Żeby nie było, lubię np. Sapkowskiego i przeczytałem całą sagę o Wiedźminie, Trylogię Husycką, ale Hobbit to nie moja bajka:(.

Wilkinson

Rzeczywiscie jest sie czym chwalic..
n/c

moshimosh

Wypożyczyłam sobie Hobbita kiedyś ale gdy zaczełam go czytać swierdziłam że to jest mało ciekawe.

Wilkinson

nie wiem czy fakt przeczytania tylko jednej książki- co prawda znakomitego "Hobbita", ale jednak- to powód do dumy.

ocenił(a) film na 10
upior_w_operze

On wcale nie stwierdził, że jest z tego dumny :)

upior_w_operze

Spoko znałem masę ludzi którzy z dumą stwierdzili że nigdy w życiu nie przeczytali ani jednej książki.

Wilkinson

Dla mnie "Hobbit, czyli tam i z powrotem" to jedyna książka, którą przeczytałem... 2 razy ;)
Raz dla siebie, drugi raz jako lekturę szkolną i dostałem 4 z kartkówki podobnie jak kumpel który też 2 razy przeczytał, a to tylko dlatego, że polonistka popełniła błędy ;D

Z Władcą Pierścieni się męczyłem, bardzo ciekawa ale Tolkien za bardzo przeciągał i mnie czasem zanudzał (chociaż byłem wtedy w gimnazjum więc może dlatego...).
Natomiast Hobbit idealnie wpisał się w moje gusta ;)

ocenił(a) film na 8
Kazioo

ja natomiast uważam hobbita za bardzo dziecinna książkę i ciężko było mi ja czytać, męczyłem się przy niej. Władcę natomiast czytałem 2 razy. jakoś lepiej mi podszedł.
a do założyciela tematu - (wiem że to nawiązanie zapewne do Poranku Kojota) radzę naprawdę poczytać troszkę, żaden film nie pokaże takich historii jak książki - polecam cykl Amberu - Zelaznego, Świat czarownic i dużo innych doskonałych pozycji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones