PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=343217}

Hobbit: Niezwykła podróż

The Hobbit: An Unexpected Journey
7,6 400 446
ocen
7,6 10 1 400446
6,5 33
oceny krytyków
Hobbit: Niezwykła podróż
powrót do forum filmu Hobbit: Niezwykła podróż

ech...

ocenił(a) film na 4

Dawno nie widziałem tak nudnego filmu. Swoim poziomem mocno odbiega od pozostałych
ekranizacji książek Tolkiena, które zachwycały na każdym kroku. Film wydaje się plastikowy. A
poza tym, nuda nuda i jeszcze raz nuda. Odradzam wersje 3D.... Filmu nie polecam, jestem
zawiedziony, pozostał tylko niesmak!

19luka10

kij w mrowisko ale każdy "czyta" jak potrafi; pozdrawiam

19luka10

Nie podobał Ci się? Uzasadnij a nie, że od razu nie polecasz. Myślisz, że ktoś się przejmie Twoim "bo nie" i to tak od razu? :)

Treehouse

A ty jak trollisko wchodzisz wszędzie 24h na dobę i jęczysz do każdego kto krytykuje Hobbitka. Idź zrób obiad czy coś.

19luka10

Teraz cię fanboje zjedzą ;)

ocenił(a) film na 4
19luka10

z opinią 19luka10 zgadzam się w 100%!!! 3-godzinna nuda: strata czasu i pieniędzy.. książka tysiąc razy lepsza niż jej ekranizacja...pzdr!

ocenił(a) film na 9
19luka10

może i nudy ale od książki to on nie odbiega , słąbymi recenzjami można by równie dobrze obarczyć Tolkiena...

ocenił(a) film na 2
Pietro_6

nie odbiega o książki każdy fragment Hobbita został zmieniony, wszędzie musieli coś bez sensu dodać albo odjąć... szkoda słów zje bali po całości...

ocenił(a) film na 7
mate3

Nie jest zły, ale byłby sporo lepszy, gdyby go trochę skrócić, bo momentami się dłuży

ocenił(a) film na 10
19luka10

Jeszcze nie byłam i mimo waszych zniechęceń i tak pójdę. Ale chyba macie racje bo to dziwne aby z takiej książki zrobić 3 filmy po 2-3 godziny.

ocenił(a) film na 7
19luka10

Nie jest może zły, ale byłby sporo lepszy, gdyby go trochę skrócić, bo momentami się dłuży

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones