PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=506848}
8,0 17 361
ocen
8,0 10 1 17361
Home S.O.S. Ziemia
powrót do forum filmu Home - S.O.S. Ziemia!

...z kadym dniem niszczymy ta planete swoim dzialaniem. I nie stwierdzam tego po obejzeniu filmu bo od kiedy pamietam zawsze zwracalem na to uwage. Codziennie obserwuje ludzi, w pracy, na ulicy, wszedzie i jest mi smutno bo widze jak malo w nas tej checi do dbania o Nasza Planete.
Mam 21 lat i jestem jednym z tych "debili" ktorzy potrafia przejsc kazdy odcinek z papierkiem w reku by potem wyrzucic go do znalezionego po drodze smietnika. I nie obchodzi mnie to ze na na taka jedna osobe jak ja jest tysiace takich ktore nie dbaja o najmniejsze szczegoly.
Chcialbym by kiedys ludzie poszli po rozum do glowy i patrzeli troche dalej niz tylko 5 min do przodu. Ale to chyba niemozliwe, bo jestesmy zbyt leniwymi egoistami. Jesli nic z tym nie zrobimy, kiedys za to zaplacimy. Jak to mowia - nic w przyrodzie nie ginie...

Co do filmu, to zdecydowanie najlepszy film dokumentalny jaki widzialem. Film pieknie przedstawia przerazajaca prawde. Obrazy i widoki zapieraja dech w piersiach a jednoczesnie odpychaja. Poplakalem sie kilka razy na nim i nie wiem czy ze szczescia ze mieszkam na tak pieknej planecie czy ze smutku ze tak bardzo ja spieprzylismy a po drodze zycie sobie samym. Bo nie ukrywajmy - technologia zmierza w zlym kierunku i daje wiecej strat niz korzysci, co staje sie coraz bardziej zauwazalne i dobrze pokazane na filmie.

Ten film trzeba obejrzec. Obejrzec i zaczac wreszcie dzialac.

10/10

P.S. Jesli ktos chce porozmawiac :) - hostmy88@yahoo.co.uk

użytkownik usunięty

Chcialem dodac jeszcze jedno - ten film pokazal wiecej i nauczyl mnie wiecej niz wszystkie lekcje biologii i geografii razem wziete podczas nauki w szkole.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones