PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=679439}
4,2 300
ocen
4,2 10 1 300

Home Sweet Home
powrót do forum filmu Home Sweet Home

Brak logiki...

ocenił(a) film na 1

w dzialaniu glownych bohaterow.Maz Gwen zostal uderzony w twarz i przeciez mogl chodzic i
zalatwic goscia.Gwen w koncowce filmu nie wiem na co czekala zamiast z miejsca strzelac do
tego goscia!Strasznie mnie ten film wkurzyl.Poza tym zero napiecia.Akcja dzieje sie za szybko.

luckygirl23

jaki Gwen?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
orthoptera

poza tym nie jaki Gwen tylko ''jakiej'' jak juz :D

ocenił(a) film na 1
luckygirl23

maz Sary przepraszam za blad :)

luckygirl23

jakbyś z czaiła to byś wiedziała ze to przenośnia. przenieśli temat to ja przeniosłem wątek

ocenił(a) film na 1
orthoptera

zal mi Ciebie

ocenił(a) film na 1
orthoptera

jak bys umial czytac to bys wiedzial ze sama przenioslam ten temat :) i przeprosilam za blad.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
orthoptera

a najlepszy Jest Twój tytuł wątku 'bez logiki...":) ja bym na Twoim miejscu napisał "film za wysoki na moje progi" a dalej nie rozumiem głównych bohaterów, za szybko sie potoczył bo za nim nie nadążyłam, zero napięcia bo nie rozumiem takich filmów przez co w wątku opisałam inny film:)P

ocenił(a) film na 1
orthoptera

jesli widziales logike w dzialaniu bohaterow to gratuluje hehe.Maz Sary dostal w glowe i lezal prawie przez caly film zamiast ruszyc swoje cztery litery i ratowac zone.Poza tym nie no super film przez ponad pol godziny facio sam sobie chodzi po mieszkaniu w dodatku jak sie pozniej okazuje jest szeryfem i dla swojego widzi misie zabija ludzi :/.Poza tym Sara zamiast strzelac patrzyla sie na faceta nie wiem po co przez dobre kilka minut.Koniec koncow Sara,jej maz gina a szeryf wychodzi z tego calo.Po prostu zenada...

luckygirl23

helooo gdzie napisałem ze jest super? gdzie napisałem ze ma logikę???? czy ja nie pisze czasem, z dzieckiem?? pisze tylko ze twoja wypowiedz jest bez logiki, a to roznica!! a swoja droga twierdze ze ten film i tak jest na wyższym poziomie niz np "sami swoi" czy Dług?! te filmy nalezy ocenia w kategoriach innej skali -(minus)10/10!!! zresztą widzę ze dla ciebie wszystkie horrory maja 1/10 to po co oglądasz?

luckygirl23

a po dwa jak dostał w głowe to jak sie miał ruszać? nie wnikam czemu nie strzelała mo9że dlatego żeby film był 10 min dłuższy a może dlatego że nie miała odwagi?! dlatego ten film miał napięcie i dobre zakończenie bo skończył sie nie tak jak większość łącznie z toba sobie życzyli:) a to że to był szeryf dodaje podwójnego smaczku...jak szukasz filmu ps kocham cie lub czegos podobnego i z podobnym zakończeniem to muszę cie uświadomić ze horrory do tego gatunku nie należą!!

ocenił(a) film na 1
orthoptera

Boze wlasnie napisales ze film ma smaczek,czaly czas go bronisz wiec chyba wg Ciebie jednak jest super !.Lepiej kup sobie okulary jak widzisz ze wszystkie horrory maja u mnie 1 ;p.Poza tym horrory to moj ulubiony gatunek filmowy wiec mam pewen wymagania bo juz duzo widzialam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
luckygirl23

hehe dobre czy ja go oglądałem??? przynajmniej wiem jak mają na imię postacie z tego filmu nie Gwen?:) zastanawiam sie czy ty go oglądałaś:P
dla mnie film jest duuuużo lepszy niż dług któremu dajesz 10/10 masakra jakas. kazdy horror u Ciebie ma max 4/10 wiec dalej oglądał dług i "onan" barbarzyńca:)

bez odbioru bo juz mi sie nie chce odpisywać i tłumaczyc dziecku co jest fajne i dobre

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
orthoptera

ogladasz takie fajne filmy ze nawet nie pokazujesz ocen :D.Boisz sie czegos? :).Kazdy ma swoj gust i nikomu nie bedziesz tlumaczyl co jest fajne i dobre.Jasne ze ten film dla Ciebie jest lepszy bo przeciez wszystko co polskie to zle ?dzieciaczku :D.

ocenił(a) film na 1
orthoptera

poza tym na szczescie ludzie maja lepszy gust i dlug ma lepsza ocene :D.Poza tym wszystkim ktoryxch znam Dlug sie podoba wiec nie wiem o co Ci chodzi :).Cytujac Ciebie pewnie "film za wysoki na moje progi" ;) tak chciales napisac:).

luckygirl23

masakra przeczytaj powoli ze zrozumieniem zdanie.."ja bym na Twoim miejscu napisał "film za wysoki na moje progi" i gdzie tu jest na moje???dobra kończę tą moja konwersacje bo widzę że do niczego nie prowadzi.
ps oglądaj filmy i czytaj ze zrozumieniem!:) bo nie będę tłumaczył zdania które mój 3 letni syn rozumie...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
orthoptera

nic nie rozumiesz hehe zenada na maksa

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
luckygirl23

widzę ze dalej nie z czaiłaś? zawołaj mamę? może we 2 rozszyfrujecie;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
luckygirl23

csyyy haha ty wierzyłaś w poziom jak nie wiesz jaki film oglądasz i kto w nim gra?! no sorry wybacz...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
luckygirl23

a ty nie wiesz ? JAKOS SIE NIE ZDZIWIŁEM "PROSTACZKA"

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
luckygirl23

prawda w oczy kole:)

ocenił(a) film na 1
orthoptera

jaka prawda?Ogarnij sie czlowieku

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
orthoptera

zegnam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones