PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=828870}

Homecoming: Film od Beyoncé

Homecoming: A Film By Beyoncé
7,3 3 270
ocen
7,3 10 1 3270
Homecoming: Film od Beyoncé
powrót do forum filmu Homecoming: Film od Beyoncé

Beyonce petarda

ocenił(a) film na 9

Dokument to relacja z przygotowań Beyonce do show na festiwalu Coachella oraz samo widowisko taneczne. Beyonce to niewątpliwie najlepszy głos na scenie muzycznej kobiet świata. To niekwestionowana petarda wokalna, taneczna oraz sceniczna. Do tego perfekcyjna w przygotowywaniu swoich show, które sama reżyseruje. Dokument przedstawia Beyonce, jako matkę 3 dzieci, która wraca do formy, po urodzeniu bliźniaków, jej walkę o powrót do formy scenicznej, marzenie zrealizowania show, które oprócz fajerwerków na scenie, przekazuje, jaką wartość w kulturze amerykańskiej posiadają Afroamerykanie. Dokument pokazuje wszechstronność wokalistki, jak wspólny cel łączy ludzi i z jaką siłą oddziaływają na fanów widowiska Beyonce. Zdecydowanie polecam, jeśli tak jak ja wyrastaliście na hitach Destiny's Child, a później solowo Beyonce. Beyonce jest popowym fenomenem XX wieku, a to zasługuje na uwieczniony z jej udziałem dokument.

ocenił(a) film na 1
Agusek89

Niezły natłok bzdur w jednym komentarzu. Beyonce najlepszy głos ze wszystkich piosenkarek? Na jakiej podstawie to oceniasz? Czy istnieje jakiś ranking muzycznych głosów, który jest obiektywny? Idę o zakład, że jest wiele dużo lepszych głosów na świecie, ale po prostu nie są tak popularne jak Beyonce co wcale nie oznacza, że gorsze. Mi na przykład pretensjonalny głos, akcent i utwory Beyoce w ogóle się nie podobają i wręcz mnie irytują. Jej utwory przepełnione są absurdalnymi filtrami i autotune'm a prawdziwa, dobra piosenkarka nie korzystałaby z takiego syfu. Typowa amerykańska gwiazdeczka beznadziejnej muzyki Pop a ty się jarasz jakby była jakąś boginią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones