PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=235756}
4,5 1 018
ocen
4,5 10 1 1018
Homo Father
powrót do forum filmu Homo Father

naprawde wart zobaczenia, ukazuje typowy związek POLSKICH gejów. Może czas najwyższy
żeby społeczeństwo stało sie tolerancyjne!

barman39

Zgadzam się. Film jako taki dobry (jeśli chodzi o tematykę). Łamie tabu, pokazuje co tak naprawdę współczesny Polak myśli o homoseksualistach. Ale już gra aktorska pozostawia wiele do życzenia.

barman39

a po co chcesz zeby to spoleczenstwo stalo sie tolerancyjne? musimy byc tacy jak amerykanie czy francuzi? wiele ludzi nadal uwaza ze homoseksulaizm to patologia wbrew wszystkim tym nowoczesnym teoriom, ze to cos normalnego (jak moze byc nomralne skoro nie prowadzi do powstania nowego zycia, czy tez przedluzenia gatunku, ale co najwyzej do hiva). oby jak najmniej propagowania homoseksualizmu w polsce

bartek14623

wiele par hetero. też nie mogą mieć dzieci, czy też są zatem patologią ? nie musimy być jak amerykanie jesteśmy Polakami i ok. Ale czemu geje nie mogą żyć w PL tak jak chcą? ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
bartek14623

nikt się nie obnosi, śmiem twierdzić, że robią to osoby hetero. Idąc ulicą, parkiem, w sklepie będąc etc nie zobaczysz pary homo tak na dobrą sprawę, a już o tej wyznającej sobie publicznie uczucia mowy nie ma. Za to hetero w koło wszedzie pełno. Propagowanie miłości hetero mamy w co drugim filmie.

closterkellerka

I bardzo dobrze bo to jest naturalne

ocenił(a) film na 5
bartek14623

Każdy ma własne zdanie na ten temat, więc czuję, że nie warto z Tobą wdawać się w dyskusję, bo ani Ty, ani ja nie zmienimy swego podejścia.

barman39

Niech żyją, ale nie adoptują dzieci.

Lukasz_Broda

tak, też jestem za ;D

ocenił(a) film na 5
barman39

Dokładnie, warto zobaczyć. Może nie jest najlepszy jeśli chodzi o wykonanie i grę ale jakoś to mnie chyba wciągnęło, sama fabuła była ciężka jeśli chodzi o polskie realia a dokładając tam jeszcze to dziecko przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Społeczeństwo nie zrobi się przez to bardziej tolerancyjne, bo homo kino że tak powiem oglądają zazwyczaj ludzie tolerancyjni albo homo i bi. Do kogo powinien trafić ten i inne filmy w tematyce do tego trafią, do ludzi anty nie przemówi, jeśli nawet by go włączyli.

ocenił(a) film na 4
barman39

zgadzam się z ww. zdaniami, ale aktorstwo i zdjęcia pozostawiają wiele do zyczenia

barman39

Wnioskuję, że film został nagrany kalkulatorem. O aktorstwie nie ma, co tu dużo mówić. Poziom na miarę "Trudnej Prawdy" i "Ukrytych Spraw". Fabuła jak z taniej wenezuelskiej telenoweli. Bardziej realne historie prezentuje nam Puls ze swoimi bestiariuszami na czele z piraniokondą i ośmiorekinem. Porażka...

dodsab

"Kalkulatorem'' ? hmm Może to Twoje zdanie ale bardziej chodzi tu o przekazanie treści filmu nie ważne jak jest on nakręcony...
Więcej tolerancji <please>

ocenił(a) film na 1
barman39

Typowy związek? To jakaś chamska parodia związku homo wykorzystująca stereotypy... Tematykę lubię, ale nie przetrwałem 10 min. ani to dobrze zagrane, ani zgodne z realiami, totalna kaszana wg mnie.

użytkownik usunięty
Freeni92

Masz rację. Himalaje prostactwa i głupoty. Zgodność z realiami taka jak w przypadku polskiego kina przedwojennego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones