PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=696644}
3,1 721
ocen
3,1 10 1 721
Horror Story
powrót do forum filmu Horror Story

To, że o gustach się nie dyskutuje, to mit. Jak ktoś uważa ten film za cokolwiek powyżej 3/10, to po prostu nie ma gustu. Przeczytałem na forum że: zapowiada się obiecująco (taaak, grupka młodzików w opuszczonym hotelu, jest innowacyjny (te twisty), ma przerażające momenty (przeraża, i owszem, że taki film powstał), i że gra aktorów do przełknięcia. Jak ktoś przełknął taką grę aktorską, to przełknie też sfermentowane ostrygi z tygodniowym majonezem zostawionym na słońcu. Reasumując, tak żałosnego filmu nie widziałem już dawno, a obejrzałem wszystkie gunwofilmy klasy zet.

ocenił(a) film na 2
Bezimienny_Jan

Zgadzam się i też mnie dziwią pozytywne reakcje, ale mogą one wynikać z faktu bycia wyznawcą bollywoodzkiej religii. Jak już się kilkakrotnie zdążyłam przekonać (ośmielając się skrytykować na przykład kolejny nieudany film z Shah Rukhem Khanem, jakich ostatnio sporo), z Bollywoodem często jest w Polsce tak, że trzeba być wiernym fanem i bezkrytycznie zachwycać się wszystkim, co się pojawia, nawet jeśli są to dzieła tak niskich lotów, jak ten horror, albo nie ma się prawa w ogóle nazywać znawcą, czy co gorsza, specjalistą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones