PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395787}

Hostel 3

Hostel: Part III
4,9 15 789
ocen
4,9 10 1 15789
Hostel 3
powrót do forum filmu Hostel 3

Wiele rzeczy dobranych jest ze smakiem. Początek nie zapowiada tego, co dzieje się od 40 minuty filmu. Nieznani aktorzy, średnia gra aktorska, a jednak film naprawdę bardzo udany. Tego typu filmy są w cieniu takich serii, jak "Oszukać przeznaczenie", a niesłusznie.

vermes

Dałem "sześć" (6*). Nie tak dobry jak poprzednie części, ale z pozytywnym zakończeniem.

yadin

Przyznam, że końcówki się nie spodziewałem.

vermes

Jest trochę inna jak poprzednie.

yadin

Też podoba mi się bardziej 1 i 2. Klasyka. Trójka odchodzi od stylu.

vermes

I tak lubię tego typu wyżynanie się.

yadin

Kto nie lubi. Wolę wypruwanie flaków, podrzynanie gardeł, latające kończyny niż te wszystkie nadęte produkcje.

yadin

To według Ciebie było pozytywne zakończenie, że zostali skażeni złem i okrucieństwem?

ocenił(a) film na 7
vermes

Prawda, mi pozostaje powiedzieć że mile mnie zaskoczył, myślałem, że 3-ka będzie kontynuacją dwójki jak i jedynka, a okazało się, że 3-ka została zmodernizowana chociażby zmianą w "grze" i dodaniem zakładów od jakiej broni zginą bohaterowie, a nie 1 vs 1 w zamkniętym pokoju dla tego kto da więcej:)
Co do 3-ch zwrotów akcji to bardzo fajnie im wyszło >>SPOILERY: pierwszy to sam początek, bohater w hotelu grał rolę poszkodowanego, tylko czekałem aż ta parka go "sprzeda" na rzeź a tu zonk, to był organizator, drugie nasze dwie kobiety, obstawiałem, że to one werbują, trzeci to przyjaciel okazujący się werbownikiem.
A co do zakończenia to także zaskoczenie, zawsze wszyscy ginęli aż tu taki psikus, nie dość że główny bohater przeżył to jeszcze zakończenie zwiastuje że ocalały+ jego narzeczona będą werbownikami w 4-tej części:)
Zastanawiałem się aż czy nie dać 8 ale jednak pozostanie 7, mimo to bardzo miłe zaskoczenie!

kowal1528

Nie sądzę, żeby bohaterowie z końcówki zostali werbownikami w czwartej części. To była po prostu zwykła zemsta.

ocenił(a) film na 7
vermes

Ze strony faceta zemsta, ale jeżeli chodzi o mimikę jego kobiety;> Przypatrz się dobrze, może celowe zagranie ze strony reżysera, ale mi to wygląda właśnie tak jak w/w ;)

kowal1528

Bo po tym, co on przeszedł, miał prawo stać się psycholem. Ale ona?

ocenił(a) film na 7
yadin

Ona niby tylko stała i patrzyła, ale miała takie spojrzenie, że jestem pewien że będzie werbowała w IV no ale zobaczymy- o ile powstanie:P

vermes

Warto obejrzeć? Czy też tak okropny jak poprzednie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones