PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=242721}
5,4 67 958
ocen
5,4 10 1 67958
4,4 11
ocen krytyków
Hostel
powrót do forum filmu Hostel

Byłem na Słowacji i raczej nie ma tam tego całego syfu ukazanego w filmie. A z tymi dzieciakami które zabijają za dolara to juz przegięcie :( Amerykanie własnie tak wyobrażaja sobie byłe kraje CCCP Polske i inne..
Dla mnie to chłam 1/10

brazylia

Akurat o Polsce mają całkiem duże pojęcie i wiedzą, że tak tam nie jest. Nie wiem, po co te nawiedzone gadanie, jakoby wszystkich wrzucali do jednego wora.

czomo12

Gówno wiedzą, poza tym, że u nas "jest zimno" :)

użytkownik usunięty
thecanadianmounted

G... wiedzą i g.... ich to obchodzi. Ale jak już kręcą o danym kraju, powinni popracować nad wiernym przedstawieniem realiów. Niestety, maja to w d... . Sceny z polskiego wesela w "łowcy jeleni".... szkoda klikać. Często Polacy mówią w filmach amerykańskich po rosyjsku itp. - tzn. kraje byłego /?/ bloku socjalistycznego traktują jako jedno i to samo. Przeciętny Amerykanin - rozumiem ja, np. nie wiem nic o Republice Zimbabwe, ale gdybym miał zamiar kręcić film i tam umieścić jego akcję, przygotowałbym się uprzednio do tego. Cóż na to, podobnie jak na pogodę, zadnego wpływu nie mamy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones