PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6222}

Hot Shots 2

Hot Shots! Part Deux
7,0 38 091
ocen
7,0 10 1 38091
6,3 6
ocen krytyków
Hot Shots 2
powrót do forum filmu Hot Shots 2

Jedna z pierwszych i zarazem najlepszych parodii filmowych największych hitów, sens początek i koniec, fajna obsada, spójny. Jak dzisiaj popatrzę na totalny kataklizm, czy coś w tym stylu to nie wiem czy śmiać się czy płakać z twórców :(

angelus_5

W sumie to nie jedna z pierwszych. Nawet nie jedna z drugich. Mel Brooks, "Młody Frankenstein", "Płonące siodła".

ocenił(a) film na 7
NickError

Nigdy o nich nie słyszałem, nie moja epoka

NickError

Płonące siodła :) boki można było zrywać ale to faktycznie jankesi zapoczątkowali obśmiewanie swoich kultowych produkcji i nie tylko!

Co do HS 2, to faktycznie w lata 90 wkroczyła odważnie moda na aprodiowanie za większa kasę kultowych pozycji kinowych. Nie wiem dllaczego ale pierwszą część jaką widziałem była właśnie "dwójka" i jazda na koniu w łóżku z koltami, szalikiem wiązanie rąk, dokręcanie śrubki i ta walka z tłumem, który krzyczy aby wybrał miśki-żelki :)

Mistrzostwo, potem szklanką po łapkach czy naga broń, to też było dobre i czasem absurdalne alle śmieszne gdy się miało 15 lat ;) ofkors!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones