PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747973}

Gorące letnie noce

Hot Summer Nights
6,3 4 565
ocen
6,3 10 1 4565
6,2 4
oceny krytyków
Gorące letnie noce
powrót do forum filmu Gorące letnie noce

Sensu brak.

ocenił(a) film na 6

Film początkującego reżysera. Wygląda dobrze, fajnie wykorzystuje nostalgiczne kawałki muzyczne, ale zachowania bohaterów bardzo często nie maja większego sensu, wiec całość wypada dość głupio.

ocenił(a) film na 8
johndoepower

Mnie On się bardzo podobał..Klimat, montaż i oczywiście muzyka ale właśnie żałuję, że nie są w ogóle wytłumaczone motywy głównego bohatera. Dlaczego tak bardzo zależało mu na tym (spoiler!) aby sprzedawać więcej i więcej. No i ten jego kolega na końcu..czemu w ogóle się nie bronił? Przecież trochę wcześniej chciał zmienić swoje życie i żyć lepiej.

ocenił(a) film na 7
klaudia2251

Bo wiedział, że nie oszuka przeznaczenia.

wajdzik23

to jest chyba najgorsze wytłumaczenie ever (według mnie)

ocenił(a) film na 8
johndoepower

Absolutnie nie zgadzam się, że sensu brak. Zachowanie bohaterów nie zawsze musi mieć super sens, bo cała historia jest opowiadana przez jakiegoś koleżkę lat 13, który trochę słyszał a trochę mógł sobie dopowiedzieć. To wyjaśnia bardzo wiele jeśli chodzi o to co się mówi o głównych bohaterach. Dużo tam było smaczków.
Poza ogląda się znakomicie. Nie spodziewałam się dobrego filmu, a tu miła niespodzianka.

ocenił(a) film na 6
Emma

To nie jest stary film, ale nie pamiętam go już zupełnie. Spoko, że Ci się podobał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones