PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=492778}
6,8 1 942
oceny
6,8 10 1 1942
Hulk Podwójne starcie
powrót do forum filmu Hulk - Podwójne starcie

Deadpool

ocenił(a) film na 9

Jeżeli nie widzieliscie scenki po napisach koncowych to naprawde warto, znajduje sie tam zabawna scenka z Deadpool'em w roli głównej :)

użytkownik usunięty
Seki_MUFC

Scena miażdży... dosłownie :) w ogóle uważam Deadpoola za najciekawszą postać w filmie. Jego teksty rozbrajają :)

"Who want snacks? You do!"
"Hey, Logan, we're friends... nooo!!!"

i cała masa innych ;)

ocenił(a) film na 4

w skrócie śmiałem się z jego każdego tekstu :] Mam nadzieje, że film będzie równie zabawny :D

ocenił(a) film na 8
Zohan_

Ot, taka ciekawostka. Deadpool jest JEDYNYM bohaterem Uniwersum Marvela, który zdaje sobie z sprawę z tego, iż jest komiksie. I to jego nazywają szalonym :)

chemicznie_czysta_biel

Nie prawda She-Hulk też zdaje sobie sprawe że jest w komiksie i nawed podsówa autorowi pomysły.


ocenił(a) film na 8
Kasia_stachowiak

Udowodnij...







<za krótki>

chemicznie_czysta_biel

Shulkie posiada jeszcze jedną unikalną zdolność, a mianowicie świadomość istnienia tzw. czwartej ściany. Innymi słowy: wie, że jest bohaterką komiksu. W serii Sensational często kłóciła się z jej autorem, Johnem Byrne i redaktorką Renée Witterstaetter, albo zwracała się bezpośrednio do czytelnika. Zdarzyło jej się też na przykład zwolnić narratora, gdy gadał od rzeczy. Kiedy Stu Cicero zapytał ją o tę umiejętność stwierdziła, że już tego nie potrafi, wymownie spoglądając w naszą stronę. Oficjalne źródła, dla zachowania logiki universum podają, że to zachowanie jest tylko ciągłym żartem Shulkie, mającym rozładować sytuację.

[Skróty użyte w odnośnikach: SaSH = Savage She-Hulk; SeSH = Sensational She-Hulk; SH = She-Hulk; AV = Avengers; F4 = Fantastic Four; IH = Incredible Hulk, cyfry przy skrótach odpowiadają numerom serii]

Zobaczysz to na avalon marvel comics!Łyso:)


ocenił(a) film na 8
Kasia_stachowiak

Niespecjalnie, jedynie udowodniłaś, że nie masz życia i marnujesz czas na amerykańskie bohaterskie komiksy. Tylko nerdy kłócą się o takie bzdety.

chemicznie_czysta_biel

A ty udowodniłeś,że albo jeteś chory na umyśle albo głupi,sam mi kazałeś udowodnić.Ja człowiaku mam życie i go nie marnuje ale zato ty pewnie naciskałeś sobie ciekawosteka i tak nie były prawdą,założe się że nie szukałeś tej ciekawostki bo "nie chciałeś marnować życia" i sobie ją wymyśliłeś.


Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
Kasia_stachowiak

To ja tak dla sprostowania jeszcze dodam, że to burzenie czwartej ściany jest tłumaczone tym, że Deadpool ma po prostu nasrane we łbie a She-Hulk jest dowcipna. :) Z innych "superhero" co burzą czwartą ścianę to np. Ambush Bug, Loki i chyba Animal Man w runie Morrisona.

ocenił(a) film na 8

Chciałbym kiedyś zobaczyć pojedynek Deadpoola ze Spider-manem. Jeżeli oczywiście wogóle twórcy zdecydują się na coś takiego.

ocenił(a) film na 10
NeoMetalSonic

W grze the amazing spiderman pojedynek ten istnieje :)

ocenił(a) film na 7
horrormasterPL1

I ja nic o tym nie wiem???

ocenił(a) film na 9
Seki_MUFC

wtrące się w dyskusję i powiem że kolega który mówi że Shulki ma rację w kilku komiksach zwracała się do autora komiksu . ale to już stare czasy w nowych komiksach już czegoś takiego niema ;]

ocenił(a) film na 8
Seki_MUFC

Sabertooth: Last thing proffesor said before runt cutted him, was to kill Wolverine!
Deadpool: Oooh Really? Hm... You buy that? Yah, you know, I would think that last thing he said was: AAAAHHHH! SABERTOOTH! NOOO!

ocenił(a) film na 8
SkyGuy1212

deadpool is great.
oba filmy świetne. polecam, bo warto

ocenił(a) film na 5
Seki_MUFC

Zabawna ta scena jest może dla ośmiolatka, dla którego to nowość. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones