PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=911}
7,4 35 864
oceny
7,4 10 1 35864
7,4 7
ocen krytyków
Human Traffic
powrót do forum filmu Human Traffic

Najlepszy dialog

ocenił(a) film na 10

Na wielu forach dotyczących danego filmu pada pytanie o jego najlepszą scenę. Scenariusz HT obfituje w fantastyczne dialogi. I stwierdzam to ex cathedra. Większość kojarzy z tym filmem scenę narkotykowej interpretacji Star Wars w wykonaniu Moffa i tego gościa podobnego do Vincenta Cassela. Z kolei mnie zapadła w pamięć rozmowa Jipa z Koopem podczas robienia ścieżek. Ten fragment o Sokratesie, ojcu Koopa w Parlamencie, definicji normalności i wyższym stanie świadomości. Genialne. Aha, niech mnie ktoś oświeci - ta scena z monologiem wewnętrznym Jipa, w której rozbija się on na trzy osoby pojawia się tylko w wersji remixed, prawda?

ocenił(a) film na 9
Birke_La_Folle

Raczej tak, ponieważ jestem świeżo po obejrzeniu "zwykłej" wersji filmu i nie zauważyłem takiego monologu. Film bardzo dobry. Polecam.

ocenił(a) film na 10
paweu88

fajna jest tez ta scena jak siedzza na tej kanapie i ten jeden koles ma ostatniego papierosa i tych dwoch zaczyna nawijac do niego:) a nagle przychodzi laska i bierze od niego ta fajke:) generalnie film super 10\10

ewcynka16

w tej scenie chodzilo o pokazanie co ludzie sa w stanie zrobic, opowiedziec aby zdobyc chociaz ostatniego maszka na imprezie, no i to oczywiscie nie byl papieros, moze jeszcze nie doroslas zeby zrozumiec niektore sceny.

browarkun

nie wiem o co Ci chodzi mówiąc że nie dorosła ;) może Ty nie dorosłeś?
ja wiem jedno...chodzę bardzo często na podobne imprezy i wiem ze jeśli chodzi o papierosy to ludzie potrafią wszystko zrobić gdy są na imprezie a nie maja co zapalić (z doświadczenia;p). I to jest coś strasznego gdy ktoś znajomy mimo że straszny skąpiec potrafi kupić paczkę szlugów za 14zł w barze gdzie normalnie by zapłacił 8 ;p

użytkownik usunięty
auxil

Ja pieprzę. Nie dorosła ona oraz Ty, bo to nie był papieros a joint -_-'

O co Wam chodzi z tym 'dorosła', 'nie dorosła'? Kurcze, każdy może się pomylić, tudzież nie być świeżo po obejrzeniu filmu i pamiętać jedynie ogólny zarys sceny.

ocenił(a) film na 8
ewcynka16

JEden z jastarszych morałów gdzie 2 się bije tam trzeci korzysta Joint ops :) fajne safari mieli

Birke_La_Folle

Interpretacja "Gwiezdnych wojen" rozłożyła mnie na łopatki xD film jest po prostu świetny:]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones