Odtwórz Zwiastun nr 1 2:03
Film

Hurricane Bianca

2016 1 godz. 24 min.
5,7 1 764
oceny
5,7 10 1764
276
chce zobaczyć
{"id":"758921","linkUrl":"/film/Huragan+Bianca-2016-758921","alt":"Huragan Bianca","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/89/21/758921/7776455.2.jpg"}
Nauczyciel z Nowego Jorku przeprowadza się do małego miasteczka w Teksasie, gdzie szybko zostaje zwolniony za bycie gejem. Przebrany za kobietę powraca, by dokonać zemsty. Więcej Mniej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Huragan Bianca
Huragan Bianca (2016) Zwiastun nr 1 2:03
Huragan Bianca | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2016 | Film Nauczyciel z Nowego Jorku przenosi się do małego miasteczka w Teksasie, aby rozpocząć nową pracę. Gdy zespół dowiaduje się o jego orientacji seksualnej, szybko zostaje zwolniony. Przebrany za kobietę, powraca do szkoły, aby wziąć odwet.

Nauczyciel z Nowego Jorku przenosi się do małego miasteczka w Teksasie, aby rozpocząć nową pracę. Gdy zespół dowiaduje się o jego orientacji seksualnej, szybko zostaje zwolniony. Przebrany za kobietę, powraca do szkoły, aby wziąć odwet.

studio
Cranium Entertainment
data produkcji
2016
tytuł oryg.
Hurricane Bianca
inne tytuły
Huragan Bianca (tytuł video) Polska
Więcej...
Zdjęcia do filmu realizowano w Dallas (Teksas, USA) i Nowym Jorku (Nowy Jork, USA).
Okres zdjęciowy trwał od 13 lipca do 9 sierpnia 2015 r.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Niestety nie broni się jako komedia oderwana od RPDR. Spodziewałam się że będzie ostrzej (w końcu to Bianca del Rio!), bardziej krwiście i campowo. No i zabawnie. Wyszła familijna, prosta i słabo zagrana komedyjka z gatunku tych grzecznych i bardzo sztampowych. Nudy i kilka ... więcej

 • Obiektywnie

  bebuko ocenił(a) film na 5

  Jako definitywny fan Bianci daje 7/10 ale przecietny widz da takie 4/10 bo nie zrozumie kiczu, persony, prowadzenia kamery. To taki film dla fanow Bianci ale "bardzo chcemy sie odciac od maniery RPDR" film. Czyli dla mnie - fana - to jest zjadliwe. Ale dla Kowalskiego zupelnie niezrozumiale.

 • Obejrzałem

  jacek_3 ocenił(a) film na 4

  Absolutnie wszystkiego można było się spodziewać już od początku. Jesli wejdzie się w konwencje to ok , do starwienia. Jeśli nie odpowiada mozna wyłączyć po kilku minutach.

  1
  • Richard traci pracę z powodu swojej orientacji seksualnej. Wkrótce powraca do szkoły w przebraniu jako nieugięta Bianca i knuje słodką zemstę.

   2
   • Nieporozumienie !

    con_desiros ocenił(a) film na 1

    Ogólnie chłam ! scenariusz chyba był pisany podczas posiedzenia na muszli klozetowej ?Obsada i cała reszta żenująca !

    2