Film

2016 1 godz. 24 min.
5,5 890
ocen
5,5 10 890
140
chce zobaczyć
{"id":"774616","linkUrl":"/film/I%27ll+Be+Home+for+Christmas-2016-774616","alt":"I'll Be Home for Christmas","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/46/16/774616/7760135.2.jpg"}
Tuż przed świętami pod domem odnoszącej sukcesy samotnej mamy, zjawia się dawno niewidziany ojciec kobiety. Więcej Mniej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Na razie nikt nie dodał opisu do tego filmu.
Możesz być pierwszy!
Dodaj opis filmu
studio
Hideaway Pictures / Motion Picture Corporation of America (MPCA)
data produkcji
2016
tytuł oryg.
I'll Be Home for Christmas
inne tytuły
Sacré Père Noël Francja
Więcej...
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Można obejrzeć

  xChouchoux ocenił(a) film na 5

  Nie jest to żadna rewelacja, film jest sztampowy i przewidywalny, postacie i dialogi dość sztuczne i przesłodzone... Przydałoby się też więcej humoru. Jest jednak ciepły i ogólnie, mimo wszystkich wad, całkiem przyjemnie się go ogląda. Można zobaczyć, jeśli nie ma się w zanadrzu czegoś ciekawszego.

  2
  • Nie polecam!

   dorcus ocenił(a) film na 3

   Żenująco naiwny, zbyt często wywołujący wręcz konsternację. Próby zrobienia z kilkuletniej dziewczynki dojrzałej, empatycznej, mądrzejszej od otaczających ją dorosłych - śmieszne i przede wszystkim chybione. Ten film łatwiej wprowadzi w stan poirytowania niż w nastrój świąteczny. Szkoda czasu!

   3
   • dostępny online z lektorem :)

    qaz1

    Jackie, prawniczka i samotna matka, chce zakończyć ważną sprawę, by razem z córką cieszyć się świętami. Niespodziewanie odwiedza je dawno niewidziany ojciec kobiety.