film

I że ci nie odpuszczę

Overboard
2018
1h 52m
6,5 26 059
ocen
6,5 10 1 26059
3,0 3
oceny krytyków
Gdy bogaty playboy traci pamięć, samotna Kate udaje, że jest jego żoną. Ku jej zaskoczeniu beztroski macho zaczyna doskonale odnajdywać się jako tata i obowiązkowy mąż. Zobacz pełny opis
Film zawiera 1 scenę po napisach czytaj więcej
I że ci nie odpuszczę zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Złote serce
Choć scenariusz filmu Roba Greenberga garściami czerpie z fabuły, w której główne role grali Kurt Russell i... ... czytaj więcej
I że ci nie odpuszczę
Zwiastun nr 2 (polski)
I że ci nie odpuszczę
Spot nr 1 (polski)
I że ci nie odpuszczę
Zwiastun nr 2
nr 2 (polski) 2018-03-05T15:55:31 https://fwcdn.pl/webv/57/04/45704/thumbnail.45704.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/133/796933/i_ze_ci_nie_odpuszcze___zwiastun_pl.vp9.1080p.webm

"I że ci nie odpuszczę" - komedia romantyczna nie do zapomnienia! Kate to samotna matka, która nie poddaje się przeciwnościom losu. Pracuje na dwie zmiany, prowadzi dom i uczy się do egzaminów, by dostać wymarzoną pracę. Tymczasem zostaje zatrudniona do sprzątania jachtu, należącego do playboya otoczonego supermodelkami i służbą. Choć Leo"I że ci nie odpuszczę" - komedia romantyczna nie do zapomnienia! Kate to samotna matka, która nie poddaje się przeciwnościom losu. Pracuje na dwie zmiany, prowadzi dom i uczy się do egzaminów, by dostać wymarzoną pracę. Tymczasem zostaje zatrudniona do sprzątania jachtu, należącego do playboya otoczonego supermodelkami i służbą. Choć Leo jest dziedzicem wielkiej fortuny, nie zamierza zapłacić jej ani grosza. Kate dostaje szansę rewanżu, gdy w trakcie nocnej imprezy rozpieszczony milioner wypada za burtę i traci pamięć. Przekonuje go, że od lat są małżeństwem i wprowadza w „prawdziwe życie” budowlańca z trójką dzieci. Sytuacja szybko wymyka się jej spod kontroli, bo beztroski macho zaczyna doskonale odnajdywać się jako tata i obowiązkowy mąż. Tymczasem Kate, ku swojemu zaskoczeniu, coraz bardziej ulega jego urokowi.

boxoffice
$91 244 913 na świecie
$50 316 123 w USA
$40 928 790 poza USA
budżet
$12 000 000
na podstawie
Leslie Dixon (materiały do scenariusza, historia)
dystrybucja
Forum Film Poland
studio
Metro-Goldwyn-Mayer (MGM) / Pantelion Films
tytuł oryg.
Overboard
inne tytuły
W samochodzie, którym wraca Leonardo ze szpitala, nie ma kluczyka w stacyjce. 
Oglądany latem przez rodzinę Leonarda mecz play-off pomiędzy Seattle Seahawks a Detroit Lions miał w rzeczywistości miejsce zimą, 7 stycznia 2017 roku.
Film był kręcony w Richmond (Kanada).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Po co robić nowe filmy, jak można z czegoś zerżnąć i sprzedać gimnazjalistom jako nowe? To obraza dla świetnego filmu z Goldie Hawn i Kurtem Russellem.

Urokliwy

użytkownik usunięty

Wiem, wiem to już wszystko było. Może i jestem płaski, ale czasem warto obejrzeć coś prostego, przewidywalnego, ale w sumie sympatycznego. Anna Faris, może nie jest tak zabawna jak w Strasznym Filmie, ale całość oczyszcza mózg swoją bezpretensjonalnością.

Super!!!

ocenił(a) film na 9

Po wyjściu z kina byliśmy z żoną zachwyceni!!!

uwielbiam muzykę hiszpańską, wieczna cumbia, salsa itd. i w ogóle ten język, więc ogromny plus za wplecenie tego w film.

Jak zwiastun może zdradzać całą fabułę filmu!? Oglądałam film z 1987 i wiem, co się wydarzy. Gdybym przed obejrzeniem obejrzała ten zwiastun niewarto byłoby oglądać filmu. Cała radość zostaje odebrana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones