PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796933}
6,5 25 891
ocen
6,5 10 1 25891
I że ci nie odpuszczę

"I że ci nie odpuszczę" - komedia romantyczna nie do zapomnienia! Kate to samotna matka, która nie poddaje się przeciwnościom losu. Pracuje na dwie zmiany, prowadzi dom i uczy się do egzaminów, by dostać wymarzoną pracę. Tymczasem zostaje zatrudniona do sprzątania jachtu, należącego do playboya otoczonego supermodelkami i służbą. Choć Leo jest dziedzicem wielkiej fortuny, nie zamierza zapłacić jej ani grosza. Kate dostaje szansę rewanżu, gdy w trakcie nocnej imprezy rozpieszczony milioner wypada za burtę i traci pamięć. Przekonuje go, że od lat są małżeństwem i wprowadza w „prawdziwe życie” budowlańca z trójką dzieci. Sytuacja szybko wymyka się jej spod kontroli, bo beztroski macho zaczyna doskonale odnajdywać się jako tata i obowiązkowy mąż. Tymczasem Kate, ku swojemu zaskoczeniu, coraz bardziej ulega jego urokowi.

opis dystrybutora kina

Kate (Anna Faris) jest samotną matką, która robi wszystko, żeby zapewnić sobie i dzieciom lepszą przyszłość. Pewnego dnia kobieta zostaje zatrudniona do wysprzątania luksusowego jachtu należącego do rozpieszczonego meksykańskiego playboya o imieniu Leonardo (Eugenio Derbez). Mimo że jest on nieziemsko bogaty, nie zamierza zapłacić kobiecie. Kiedy jednak podczas nocnej imprezy milioner wypada za burtę i traci pamięć, Kate postanawia wykorzystać swoją szansę. Przekonuje go, że od lat są małżeństwem. Sytuacja szybko wymyka się spod kontroli. Tym bardziej, że niespodziewanie Leonardo zaczyna doskonale odnajdywać się w roli przykładnego ojca i męża…

platforma vod

Samotna matka Kate Sullivan nie należy do osób, które łatwo się poddają w życiu. Stara się za wszelką cenę należycie zadbać o rodzinę. Zajmuje się domem, pracuje na dwie zmiany, a także uczy się do egzaminów, aby zdobyć dyplom pielęgniarki i wymarzoną pracę. Kiedy zostaje zatrudniona do sprzątania jachtu meksykańskiego playboya Leonardo Montenegro, syna jednego z najbogatszych ludzi na świecie, ten wcale nie ma zamiaru zapłacić jej za wykonaną pracę. Wkrótce jednak nadarza się świetna okazja do wyrównania rachunków i ukarania nieuczciwego dziedzica fortuny. Kate postanawia wykorzystać tę szansę, kiedy podczas imprezy Leonardo wypada za burtę. Na szczęście zostaje wyrzucony na brzeg, ale wskutek wypadku traci pamięć. Wtedy zdesperowana samotna kobieta przekonuje go, że od lat są małżeństwem, mają troje dzieci i w dodatku są bardzo biedni. W tej sytuacji Leonardo musi pomagać jej w domu i zajmować się ich trzema córkami, kiedy ona idzie do pracy. Ku ogromnemu zaskoczeniu Kate, z beztroskiego dotychczas playboya, Leonardo nagle przeistacza się w kochającego ojca i wzorowego męża.

oficjalny opis prod. telewizyjnej