Co ja zrobiłam, że tak mnie ukarałeś? Dlaczego na świecie zaistnieli ludzie, którzy zrobili to COŚ, bo ani to serial, ani film, ani o wampirach, ani o ludziach i w ogóle nie wiem co to jest i nie wiem co to robi na tym świecie.
Za jakie grzechy..?! Ja wiem, ze przez ostatnie lata wiekszosc robi sobie jaja z tematu wampiryzmu, ale to jest przesada! Dlaczego chciwi z Hollywood zawsze musza wszystko zepsuc i na kazdy temat robic powtorke z high school musical..?! Przeciez to czlowiekowi tylko psychike wypacza!!