I twoją matkę też

Y tu mamá también

2001 1 godz. 45 min.
7,1 28 298
ocen
7,1 10 28298
20 860
chce zobaczyć
7,5 8
ocen krytyków
{"rate":7.5,"count":8}
{"type":"film","id":32700,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Y+tu+mam%C3%A1+tambi%C3%A9n-2001-32700/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu I twoją matkę też
 • nan_s ocenił(a) ten film na: 9

  Przede wszystkim o złamaniu wszelkich zasad, o utracie niewinności i szacunku dla samego siebie i o zdradzie, ale także głęboko powiązanymi z tym wszystkim uczuciami miłości i przyjaźni.

  Film ten natchnął mnie troszkę do przemyśleń nad mocą i potęgą prawdy:) Przecież główni bohaterowie przekraczali granice i łamali zasady przyjaźni i uczciwości już wcześniej. Ale dopóki nie powiedzieli sobie wzajemnie prawdy, dopóty trwało ich dzieciństwo. A konsekwencje powiedzenia prawdy i wszelkie uczucia z tym związane, to już dorosłość, to odpowiedzialność za własne wybory i decyzje.

  Ponadto piękna jest muzyka w tym filmie, lekka i delikatna. Jakby podkreślała kruchość ludzkich relacji i uczuć.

 • piotreklol1 ocenił(a) ten film na: 8

  nan_s Bardzo ciekawy post.

 • nan_s Oglądałem go dawno , ale na tyle wbił się w pamięć że ostatnio zrobiłem sobie powtórkę. Film ma świetny klimat drogi i do tego w ciekawy sposób przedstawiona historia. Film polecam bo naprawdę jest dobry.

 • nan_s Ludzie się okłamują, stoją za tym religie, przekonania, odebrane wychowanie, które nie zawsze krystalizują życie. Często sami dokonujemy wyborów wbrew tego co chcemy, nie wiem czy to kwestia bycia dorosłym, czy uczciwym.