PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6324}

Ich troje

Threesome
7,0 3 859
ocen
7,0 10 1 3859
Ich troje
powrót do forum filmu Ich troje

Oryginalny.

ocenił(a) film na 9

Rezyser musial b. uwazac, aby nie przekroczyc cienkiej linii miedzy oryginalnoscia a wulgarnoscia i to mu sie w pelni udalo.

ocenił(a) film na 9
torgm

Zgadzam się w stu procentach.. dodam, że jest to film tak 'inny', że aż poruszający, ukazuje miłość w wielu odcieniach. Zdecydowanie polecam do obejrzenia:)

ocenił(a) film na 8
Bitter_chocolate

Ja też się zgadzam i dlatego zastanawia mnie czemu już od bardzo dawna ten film nie jest puszczany w tv? Sama obejrzałam go właśnie w telewizji jakieś 13-15 lat temu i byłam wtedy (choć jeszcze dzieciak) pod wielkim wrażeniem.

ocenił(a) film na 9
umberella

Czasy się zmieniają, wydaje mi się, że nie chcą puszczać w tv dlatego, że panuje 'tolerancja' dla związków homoseksualnych... w naszym kraju pojęcie słowa 'tolerancja' jest przez różnych ludzi różnie rozumiane:) ale rzeczywiście szkoda, wtedy dotarłby do większej liczby odbiorców, bo szczerze mówiąc, i ja sama trafiłam na 'Ich troje' przypadkiem, ot tak, włączyłam sobie film, który myślałam że będzie lekki, nie będę nad nim myślała... ale dał do myślenia i zapamiętany został:)

ocenił(a) film na 8
Bitter_chocolate

Ja miałam dokładnie tak samo - przez wiele lat chodził mi po głowie, ale jak go wreszcie obejrzałam ponownie to zwracałam uwagę na zupełnie inne rzeczy np dialogi - gdy Stuart przyprowadził swoją niby dziewczynę i gdy ta była w łazience cała trójka naśmiewała się z niej i przyjaciele sami doszli do wniosku, że ona do nich nie pasowała, bo nie rozumiała ich żartów, a to dlatego, że tylko oni je rozumieli...o scenie gdy leci piosenka Dancing barefoot nie wspomnę.... Choć silne wrażenie nadal pozostało.

Ten film ma już prawie 20! lat, więc możliwe że następne pokolenie już po niego nie sięgnie, a szkoda i dlatego mogli by to czasem puścić w tv... W ogóle jak komuś mówię o tym filmie to nikt nie słyszal i wtedy jeszcze bardziej żałuję, bo jest niesamowity.

ocenił(a) film na 8
torgm

dokładnie - i w tym momemncie wchodzi do gry stary Baldwin ;) :p ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones