PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6336}

Igła

Eye of the Needle
7,3 5 816
ocen
7,3 10 1 5816
6,7 3
oceny krytyków
Igła
powrót do forum filmu Igła

super

ocenił(a) film na 9

Moja siostra mówi że Sutherland to najprzystojniejszy aktor - gdy patrzę na jego twarz to mam wątpliwości, ale nie jestem kobietą więc siedzę cicho. Aktorem za to jest wspaniałym

ocenił(a) film na 8
sted

Tak i przy tym obojętnie jaką ma rolę - bohatera czy czarnego charakteru. "Facjata" nie szczególna (chociaż też nie mogę 100% się wypowiedzieć nie będąc kobietą :), ale aktor wyśmienity !

OmniModo

nie trzeba być kobietą by móc zauważyć dobrą urodę mężczyzny... trzeba się umieć do tego przyznać.

kobiety najczęściej nie mają takiego problemu, względem własnej płci - ale też właśnie mężczyznom trudno jest brać z nich przykład -

ocenił(a) film na 8
jureczek_2

Inna sprawa, że od pokoleń to nie uroda świadczyła o mężczyźnie, ale inne jego zalety (siła, odwaga, inteligencja, zaradność, opiekuńczość, itp.) . Obecnie czasy się zmieniają , co widać bo rosnącej liczbie kosmetyków dla facetów :) i wygląd zewnętrzny mężczyzny bierze górę nad innymi cechami.
Z kolei kobiety od zawsze pielęgnowały urodę i może dlatego swobodniej "poruszają się" w tych tematach.

ocenił(a) film na 7
jureczek_2

Oczywiście, że trzeba się do trgo przyznać, ale za nic w świecie nie mogę pojąć, że On się może komuś podobać. Twarz ma brzydszą niż Ribery.

ocenił(a) film na 7
jureczek_2

A do czego tu niby trudno się przyznać? Taki np. Mickey Rourke albo Michael Biehn byli moim zdaniem przystojni w latach 80. a stary Sutherland nigdy nie był i nie będzie, no ale też każdy ma swój gust.

sted

Zgadzam się! Facet ma coś w sobie i lepiej nie drążyć co to coś oznacza. Przystojniak

sted

Warto zobaczyć ten film?

ocenił(a) film na 7
AndrzejChyra4

Warto, choćby właśnie dla roli DS.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones